Wpis z mikrobloga

Ej, dziewczyny, co sądzicie o makijażu wykonanym przez Red Lipsterkę? Ja Wam powiem, że kilka lat temu oglądałam wyrywkowo jej filmy i nawet niekiedy kupowałam polecane przez nią produkty, ale dziś weszłam na jej kanał, obejrzałam film dotyczący cieni polecanych konkretnym tęczówkom i jak dla mnie regres jak cholera + wiedza totalnie od czapy. Ja rozumiem, że paleta barw może się sprawdzać przy aranżacji domu, albo nie wiem, przy kompletowaniu garderoby, ale na oczach? Jak dla mnie totalna tandeta i makijaż, który tak naprawdę będzie niekorzystnie wyglądał na większości Polek. I co z tego, że ta zieleń, fiolet czy czerwień podkreśli Ci kolor oka, jeśli całokształt będzie wyglądał upiornie i groteskowo? Ja rozumiem, że jest wizaż sceniczny, konkursowy itd... Jednak nie zmienia to faktu, że takie zestawienia kolorystyczne są dla mnie czysto wizualnie zwyczajnie upiorne. Ona wygląda jak clown. #oswiadczenie #niepopularnaopinia #kosmetyki #pokazkosmetyczke #makijaz
M.....n - Ej, dziewczyny, co sądzicie o makijażu wykonanym przez Red Lipsterkę? Ja Wa...

źródło: comment_flKTsfOa9oZj9ki4c4fo7qGcfZ3Dq8D7.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@Millhaven: Makijaże Ewy nie są po prostu dla nudnych osób, które użycie więcej niż dwóch kolorów używają z góry za krzykliwe albo bycie clownem XD Co prawda akurat ten makijaż nie jest przez nią wykonany ale widać tutaj mega technikę i z takimi umiejętnościami i dobrymi produktami obojętne jakie kolory będą wyglądać świetnie. I owszem - na wielkości polek nie będzie wyglądać dobrze bo większość polek nie potrafi się malować i
  • Odpowiedz
Makijaże Ewy nie są po prostu dla nudnych osób, które użycie więcej niż dwóch kolorów używają z góry za krzykliwe albo bycie clownem XD


@Yamamura: fajna generalizacja, szkoda, że najpierw nie wczytasz się dokładnie w krytykę, żeby wiedzieć w ogóle o co chodzi iks-de. Tu nie chodzi o to (przynajmniej mi), czy jest krzykliwy, kolorowy itp. czy nie. Ada Grotkowska nie raz robi krzykliwe makijaże, ale takie, ktore jej pasują.

i
  • Odpowiedz
@Millhaven: na temat makijażu, którego zdjęcie wstawiłaś się nie wypowiem, bo w sumie co kto lubi. Niech każdy maluje się jak chce. Jeżeli jej się to podoba na tyle, żeby wstawić na fb - spoko. Zero problemów.

Zaś co do filmiku, o którym mówisz - były dwa. Jeden o tym jakie kolory pasują i podkreślają kolory oczu, drugi o konkretnych paletach. Te pokazane przez nią palety nie są jakoś szczególnie krzykliwe
  • Odpowiedz
@Millhaven a mi się właśnie podoba, te włosy są paskudne, ale oko zrobione perfekcyjnie i imho wcale nie wygląda trupio. Makijaże grotkowskiej jak dla mnie wypadają przy tym o wiele gorzej i wcale tej pani niestety nie pasują.
  • Odpowiedz
  • 1
@Yamamura

ale widać tutaj mega technikę i z takimi umiejętnościami i dobrymi produktami obojętne jakie kolory będą wyglądać świetnie


Ale to ja już chyba czwarty raz piszę, że dostrzegam tę technikę, ale nadal uważam, że wygląda w tym makijażu niekorzystnie. Nie zgodzę się więc z tym, że umiejętności + dobre produkty zawsze będą gwarantować świetny wygląd. Ona dla mnie tu świetnie nie wygląda, już tłumaczyłam czemu.

A i fakt, tu prostuję: nie
  • Odpowiedz
  • 6
@Yamamura A co do tego, że makijaże te nie są dla nudnych osób... No ok, to ja wolę być w istocie nudna, niż tak szpecić się w imię domniemanej fantazji. Ale to piszę bez kąśliwości, to już rzecz gustu. ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Millhaven: jeśli chodzi o to zdjęcie, to zgadzam się z przedmówczyniami. Typowy makijaż artystyczny, który ma dobrze wyglądać przed kamerą i na zdjęciach, nie jest na co dzień. Tak poza tym. Kiedyś bardzo lubiłam ją oglądać (gdy nie była znana), kilka trików w makijażu właśnie od niej zaciągnęłam, ale im dalej szła w szerszy zasięg, tym gorzej. Gdy teraz trafię przypadkiem na jej filmiki, to kobieta wygląda jak tragedia. Większość wie,
  • Odpowiedz
  • 4
@Millhaven Ale przecież w filmie o dobieraniu kolorów do tęczówki oka mówiła sama, że chodzi o lekki kolor - nie cos takiego. Zamiast czerwieni - lekki łosoś, fiolet - lekki róż.
Oczywiście, że to nie jest makijaż na co dzien. Ale do niej pasuje.
  • Odpowiedz
@Nidor: szczerze mówiąc to widziałam ją kiedyś na żywo przy okazji koncertu i pomimo, że była cała wyszpachlowana to i tak wyglądała bardzo źle ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam wrażenie, że jej makijaż się sprawdza ale tylko przez obiektywem
  • Odpowiedz