Wpis z mikrobloga

Ej, dziewczyny, co sądzicie o makijażu wykonanym przez Red Lipsterkę? Ja Wam powiem, że kilka lat temu oglądałam wyrywkowo jej filmy i nawet niekiedy kupowałam polecane przez nią produkty, ale dziś weszłam na jej kanał, obejrzałam film dotyczący cieni polecanych konkretnym tęczówkom i jak dla mnie regres jak cholera + wiedza totalnie od czapy. Ja rozumiem, że paleta barw może się sprawdzać przy aranżacji domu, albo nie wiem, przy kompletowaniu garderoby, ale na oczach? Jak dla mnie totalna tandeta i makijaż, który tak naprawdę będzie niekorzystnie wyglądał na większości Polek. I co z tego, że ta zieleń, fiolet czy czerwień podkreśli Ci kolor oka, jeśli całokształt będzie wyglądał upiornie i groteskowo? Ja rozumiem, że jest wizaż sceniczny, konkursowy itd... Jednak nie zmienia to faktu, że takie zestawienia kolorystyczne są dla mnie czysto wizualnie zwyczajnie upiorne. Ona wygląda jak clown. #oswiadczenie #niepopularnaopinia #kosmetyki #pokazkosmetyczke #makijaz
M.....n - Ej, dziewczyny, co sądzicie o makijażu wykonanym przez Red Lipsterkę? Ja Wa...

źródło: comment_flKTsfOa9oZj9ki4c4fo7qGcfZ3Dq8D7.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
Ale to ja już chyba czwarty raz piszę, że dostrzegam tę technikę, ale nadal uważam, że wygląda w tym makijażu niekorzystnie.

@Millhaven: to po co piszesz to 4 razy? Raz wystarczy, traktujesz wszystkie wpisy z opiniami innymi niż twoja jak atak na siebie, na tym nie polega dyskusja
  • Odpowiedz
  • 1
@gorzka Bo odpowiadałam czterem osobom na komentarze (już pisałam wyżej). W każdym razie nie Tobie. A to, że według Ciebie nie jest to dyskusją to już Twoje #!$%@?, które wnosi jeszcze mniej do dyskusji.
  • Odpowiedz
to już Twoje #!$%@?

@Millhaven: to tylko potwierdza moją teorię, że każdy komentarz traktujesz jako atak na siebie, mój też. Więcej dystansu i otwartego umysłu na innych i ich opinie życzę :-)
  • Odpowiedz
Mnie czasem zdarza się iść do pracy z okiem w czerwonym cieniu i różowym brokacie, bo po prostu taki miałam rano kaprys i wszystko pasuje do ubrania.


@fspolczynnik: o siostrzana duszo! ileż razy mi się zachciało "akcentu" a po chwili okazywało się, że z akcentu zrobił się kolor przejściowy i szłam w fuksję ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz męczę mocno paletki lovely to większość makijaży jest
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzka A ja Ci życzę tego byś nauczyła się czytać ze zrozumieniem (na Twoje pytanie odpowiedziałam dwukrotnie, Ty natomiast nie odpowiedziałaś na żadne z moich) i by Twoje odpowiedzi były mniej #!$%@?, a bardziej rzeczowe. Z serdecznymi pozdrowieniami, użytkowniczka Millhaven.
  • Odpowiedz
@Millhaven: Ja nie jestem ekspertką, ale wg mnie ten makijaż za bardzo ucieka w stronę brwi, do środka twarzy. Gdyby leciał w drugą stronę, to też bylby przerysowany, ale na jakąś sesję ok. Chociaż do połączenia zieleni z fioletem nigdy się nie przekonam ( _)
  • Odpowiedz
Ty natomiast nie odpowiedziałaś na żadne z moich

@Millhaven: już nadrabiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozwolisz mi się wypowiedzieć w moim własnym wątku?

@Millhaven: to było pytanie retoryczne i zgryźliwe, twój wątek,
  • Odpowiedz
@Millhaven: Z RLM mam ten problem, że jej makijaże są spoko technicznie, wyglądają szałowo, ale dla mnie są kompletnie nieprzydatne. W życiu się tak nie umaluję, nie mam nawet tylu kosmetyków xD A jej tutoriale o dobieraniu koloru do tęczówki albo malowaniu kresek przy opadającej powiece to porażka. Nie wiem komu się przydają, na pewno nie normalnym szarym myszkom, które chcą nauczyć się malować :(
Czasami też ma na twarzy
  • Odpowiedz
@Millhaven: Kiedyś bardzo lubiłam Ewę, ale od kiedy na maksa wkręciłam się w zagranicznych beauty gurus (Jeffree Star, Tati, Manny mua, Laura Lee, Jackie Aina, James Charles itd.) to widzę niestety, że 90% jej filmików to kopie zagranicznych pomysłów, bardzo mało w niej oryginalności niestety.
  • Odpowiedz
@Onomastyka: Ada to akurat już od dawna mainstream powielający typowe schematy yt. Polecam Magdalenę Lach (szczególnie, jak nakładać korektor pod oczy- jedyna chyba youtuberka, która mowi wyraźnie- puder w większości przypadkow wyglada pod okiem źle, korektor gruntuje sie od spodu- dla mnie to była rewolucja makijażowa, bo mam bardzo trudną okolicę pod okiem), maje ogonowską jak chcesz posłuchac o wysokopólkowych kosmetykach i niektore stare odcinki dirtymakeup
  • Odpowiedz
@Millhaven: w ogóle #!$%@?ąc od jej jakichś tam umiejętności makijażowych to straszny z niej zarozumialec, nie trawie jej xD szczególnie ostatnio dała popis na tej gali sephory gdzie nawet nie podziękowała za wygraną
  • Odpowiedz