Wpis z mikrobloga

Ta mina Boxdela, jak spojrzał na Rafona po walce była piękna. On już wiedział, że siła napędowa popularności tej gali wypada na długi, długi czas. Co by nie mówić to Dana wypromował tę gale najbardziej ze wszystkich, praktycznie na każdym streamie robił jej reklamę, podsycał zarówno hejterów, chcących jego porażki, jak i zwolenników jego wygranej. Jeżeli WG i Bombel nie są totalnymi debilami to zaproponują mu na przykład komentowanie fame mma 3, albo prowadzenie wywiadów z zawodnikami. Może nie wysławia się wybitnie, ale jest kontaktowy i głupi na tyle, że dalej będzie to promował mówiąc jednocześnie, że nie zostawili go na lodzie w trudnej dla niego sytuacji.
#danielmagical #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TaSQ: Rozumiem twoje dobre intencje ale niech Daniel dla dobra nas wszystkich nie komentuje gali ani nic z tych rzeczy. Ale fakt faktem promował te gale bardzo mocno i coś mu sie za to należy jednak nie wiem co mogli by mu zaoferować żeby wszyscy wyszli na tym dobrze
  • Odpowiedz
Mi ona wyglądała jakby spojrzał na mordercę, bo pewnie był w takim szoku, że nie wiedział czy czasem coś rafonix nie oszukał i nie założył np "metalowych majtek" pewnie nawet wtedy nie wiedział że to nie rafonix złamał mu nogę tylko sam sobie
  • Odpowiedz
@ToTylkoPajonk: Tu nie chodzi o to jak ma to komentować. Może być w tym totalnym amatorem, ważne, aby był popularny, promował przedsięwzięcie, a memy z jego nieudolności w tym fachu jeszcze bardziej by podbiły hype na to.
  • Odpowiedz
@endriu1307: Fakt, lepiej dla nas jakby zajął się streamami i dymami, ale Ja to pisałem z punktu widzenia dalszego dobra gali. Taki zamulony na każdym streamie Rafonix zniechęcałby mnie wręcz do tego widowiska, aniżeli Magical, który w moim przypadku denerwował gadaniem o treningach i ciężkim życiu i zachęcał do weryfikacji jego słów.
  • Odpowiedz
Jak magical ma komentować walki jak on nie potrafi normalnie składać zdań.


@ToTylkoPajonk: akurat jak na patolę to magical w składaniu zdań jest wybitny i mówię to bez cienia ironii
  • Odpowiedz