Wpis z mikrobloga

wiem czym jest małżeństwo, nawet w jednym jestem. A ty?


@damyrade: to widze kolega doswiadczony - w takim razie wytlumacz mi bo ja w zadnym nie bylam wiec moze mam mniejsza wiedze.

Zachowaj dla siebie anegdoty związane z tym kto kogo i jak może wychowywać.


@damyrade: ale jakie anegdoty?

Poczekamy dwie-trzy iteracje pokoleń które są wychowywane przez homo to będziemy wiedzieli czy umieją wychować czy nie i jakie to niesie
@MangoZjem: Ty stawiasz tezę, że małżeństwa homo są zdolne wychować dzieci tak samo dobrze jak hetero. Ty stawiasz tezę więc ty masz ją udowodnić.

Poza tym czemu uważasz że pięcioro dorosłych osób nie jest w stanie stworzyć kochającej rodziny (czyżby pentafobia ( ͡ ͜ʖ ͡))? Jak odróżniasz grupy które mogą od tych które nie mogą?
Ty stawiasz tezę, że małżeństwa homo są zdolne wychować dzieci tak samo dobrze jak hetero. Ty stawiasz tezę więc ty masz ją udowodnić.


@damyrade: co znaczy "tak samo dobrze"? czy jesli para hetero wychowuje dzieci w alkoholizmie, biedzie i patologii to to jest wciaz dobrze bo hetero najwazniejsze? bo pary homo musza adoptowac - zeby adoptowac dziecko nie wystarczy pojsc do osrodka adopcyjnego i sobie wybrac. trzeba zdac testy, ma sie
@MangoZjem: wiki nie działa?

Teraz ty przytaczasz skrajne przykłady. Nie wiem co ma alkoholizm pojedynczych par do ogółu?

Nadal się nie dowiedziałem jak rozróżniasz zbiory osób, które powinny mieć prawo do małżeństwa. Wiemy już, że pary homo i hetero mogą. Co z n-kątami i innymi wariantami - czy może chcesz odebrać tym ludziom prawo do szczęścia?
Nie wiem co ma alkoholizm pojedynczych par do ogółu?


@damyrade: to, ze wsrod par heteroseksualnych ktore dzieci rodza - nie weryfikuje sie tego czy beda w stanie dobrze wychowac dziecko i czy beda w stanie zapewnic odpowiednie warunki. wystarczy je urodzic.

wiki nie działa?


@damyrade: dziala. ale to Ty twierdzisz, ze malzenstwo to powinna byc intymna kwestia i panstwo sie powinno od tego odciac a nie ja ani tym bardziej
@damyrade: no tak, wypisywales wysrywy z dupy, odeslales mnie do wiki ktora potwierdza to co ja napisalam to teraz nazywasz to belkotem. spoko trzymaj sie, ale nastepnym razem nie wdawaj sie w dyskusje w ktorej uzywasz argumentow ktorych nie jestes w stanie logicznie niczym poprzec. trzymaj sie :-)
@MangoZjem: no nie wytrzymie. Czy ty kontrolujesz co piszesz?

Do tej pory udało ci się: zaprzeczyć samej sobie, pociągnąć ostry offtop z anegdotycznymi dowodami typu "a u was biją murzynów" a na koniec uczepiłaś się definicji która nijak ma się do tego co piszesz zmieszane z osobistymi wycieczkami do mnie. Jeszcze śmiesz coś pisać o wysrywach?

Kończę dyskusję bo widzę, że nie ma z kim dyskutować. Mogłem wcześniej posłuchać rady @
Do tej pory udało ci się: zaprzeczyć samej sobie


@damyrade: w momencie w ktorym zlapales mnie za slowko "przywilej?

pociągnąć ostry offtop z anegdotycznymi dowodami typu "a u was biją murzynów"


@damyrade: nie pociagnelam zadnego offtopu a tym bardziej anegdotycznymi dowodami (odsylam do wikipedii :)) za to Twoim kontrargumentem na adopcje dzieci przez pary homoseksualne bylo "a pieciu facetom tez pozwolisz adoptowac?" xD

a na koniec uczepiłaś się definicji która
@MangoZjem: jestem normalny i z tego powodu bede maszerował mówiąc wszystkim jakiej jestem orientacji. No rzeczywiscie bardzo normalnie. Normalni ludzie nie wychodza na ulice z powodu swojej orientacji.