Wpis z mikrobloga

@MangoZjem Ja tam też chce równych praw dla Piwa i Oranżady, czemu można dyskryminować piwo? Bo ma procenty? XD Chce pić piwo na ulicach a nie się chować w domu XD
No i jakby nie patrzeć mamy demokrację i uważam, że walka o swoje prawa jest ok ale trzeba dobrać odpowiednią formę :)
@damyrade: Ja nie kwestionuję opodatkowania spadków, tylko fakt, że najbliższa osoba go musi płacić, a teoretycznie członek z rodziny z którym nie utrzymywano kontaktów nie. A postulowanie zniesienia podatku od spadków jest nierealne. Poza tym to jest tylko kropka w morzu problemów.
@damyrade: oj czepiasz sie slowek ale brawo, masz mnie. to zaden przywilej jesli bedzie to takie samo prawo jak dla osob heteroseksualnych.

Ja tam też chce równych praw dla Piwa i Oranżady, czemu można dyskryminować piwo? Bo ma procenty? XD Chce pić piwo na ulicach a nie się chować w domu XD


@Fako: serio porownujesz prawa ludzi do piwa i oranzady? Fako, mialam Cie za rozsadniejsza osobe :)
@Papinianus:

Ja nie kwestionuję opodatkowania spadków, tylko fakt, że najbliższa osoba go musi płacić, a teoretycznie członek z rodziny z którym nie utrzymywano kontaktów nie

Więc protestuj za wolnością, tj. za tym żeby człowiek mógł w pełni dysponować swoim majątkiem.

postulowanie zniesienia podatku od spadków jest nierealne

Dlaczego nie jest realne?

Poza tym to jest tylko kropka w morzu problemów.

Każdy ma problemy, to jest życie.
@MangoZjem: z całym szacunkiem: nie czepiam się słówek. To zasadnicza różnica. Masz rację że pary hetero mają i przywileje - ale mają je tylko dlatego, że są w stanie urodzić i wychować dzieci.

Jeśli więc lgbt zależy na równości powinni domagać się zniesienia przywilejów par hetero i wycofania roli rządu ze spraw osobistych.
@damyrade: Więc protestuj za wolnością, tj. za tym żeby człowiek mógł w pełni dysponować swoim majątkiem.

Pozwolisz, że będę protestował za tym, co uważam za stosowne. A to jest jak najbardziej protest za wolnością - aby każdy mógł robić ze swoim życiem co chce, a więc np. zawrzeć małżeństwo z osobą tej samej płci.

Każdy ma problemy, to jest życie.

I każdy podejmuje takie kroki jakie uzna za stosowne, żeby je
Masz rację że pary hetero mają i przywileje - ale mają je tylko dlatego, że są w stanie urodzić


@damyrade: czyli moze zakazemy zawierania malzenstw osobom nieuleczalnie bezplodnym?

i wychować dzieci.


@damyrade: urodzenie dziecka nie oznacza, ze umie sie je wychowac. homoseksualisci tez moga wychowywac.

Jeśli więc lgbt zależy na równości powinni domagać się zniesienia przywilejów par hetero i wycofania roli rządu ze spraw osobistych.


@damyrade: tak, a kobiety
@Papinianus: rozwiązuj swoje problemy jak chcesz - byle nie kosztem innych.

I nie: dopóki wasze postulaty będą oparte na żądaniach przywilejów to nie jest żadna wolność - jesteście kolejną iteracją górników rozwalających Warszawę żeby wymusić lepsze warunki.

Żeń się z kim chcesz, nic mi do tego. Niech tylko Państwo nie macza w tym palców.
@MangoZjem:

czyli moze zakazemy zawierania malzenstw osobom nieuleczalnie bezplodnym?

Idziesz w złą stronę - Państwo powinno się całkowicie odkleić od koncepcji małżeństwa, to intymna kwestia każdego człowieka.

homoseksualisci tez moga wychowywac

Jak pokazuje "Księga Dżungli" mogą i zwierzęta. Nie każde wychowanie ma taką samą wartość.

tak, a kobiety walczace o swoje prawa sto lat temu powinny walczyc o zniesienie praw mezczyzn a nie o uzyskanie swoich

Znowu mylisz prawa z przywilejami.
Idziesz w złą stronę - Państwo powinno się całkowicie odkleić od koncepcji małżeństwa, to intymna kwestia każdego człowieka.


@damyrade: Ty wiesz w ogole czym jest malzenstwo? xD

Jak pokazuje "Księga Dżungli" mogą i zwierzęta. Nie każde wychowanie ma taką samą wartość.


@damyrade: tak a gwiezdne wojny pokazuja ze mozna uzywac mocy. myslalam ze prowadzimy dyskusje na poziomie

Znowu mylisz prawa z przywilejami.


@damyrade: nie, to Ty mylisz.
@MangoZjem: wiem czym jest małżeństwo, nawet w jednym jestem. A ty?

Zachowaj dla siebie anegdoty związane z tym kto kogo i jak może wychowywać. Poczekamy dwie-trzy iteracje pokoleń które są wychowywane przez homo to będziemy wiedzieli czy umieją wychować czy nie i jakie to niesie skutki dla społeczeństwa. Zapewne negatywne bo odbierają dziecku kontakt z cechami brakującej płci.

BTW. Skoro 2 mężczyzn może wychować dobrze dziecko to może 5 mężczyzn może
@Fako: mnie tez irytuje ale traktuje je z przymruzeniem oka bo przez zachowanie garstki idiotow krzywdza cala grupe ;p dzis juz jestem ustawiona, za tydzien moja mama wychodzi za maz wiec chocby swiat sie walil to nie dam rady ;p