Wpis z mikrobloga

Dzień dwudziesty pierwszy - 21/30 (niedziela)

Jedzenie:
Śniadanie - zapiekanki z ketobułek z serem, pieczarkami, szczypiorem i sosem czosnkowym (KFD) 63B, 80T, 12W
Obiad - Camembert z kabanosem i ogórkiem 15B, 28T, 2W

Kalorie ~ 1370 kcal

Jadłem mało, gdyż nie potrzebowałem więcej tego dnia, praktycznie cały spędziłem w mieszkaniu. Smak ketobułek dominował w zapiekankach i nie smakowały tak jak lubię, ale tragiczne nie były.

Siłownia:
Brak. Odpoczynek.

Samopoczucie, zdrowie i inne
Zmęczenia nie było, może dlatego że pospałem dłużej, ale i tak krócej niż zazwyczaj w weekend na diecie węglowej. Ketony nie dawały trochę spać.

Standardowo - Jakieś pytania, sugestie itp. śmiało piszcie. Jeśli się podobało i chcesz czytać więcej, obserwuj tag #tehwinnaketo lub na czarno jeśli nie chcesz tego widzieć.

#keto #mirkokoksy #mikrokoksy #dieta
  • 7
@iamtehwin: Nie jedz tak malo, szczegolnie jesli cwiczysz. Tez tyle jadlem, wydawalo mi sie, ze chodze najedzony. Po tym jak @NooB1980 zalecil mi spozywanie wiekszej ilosci jedzenia, to po poczatkowej fazie uczucia "obzarstwa" nagle zaczalem byc faktycznie glodny i teraz 1300 kcal wpada na samo sniadanie. Dodam, ze przy tak niskiej ilosci pozywienia jak ty przestalem chudnac, byc moze to wina tarczycy i spowolnienia metabolizmu. A teraz nagle po podbiciu zaczal