Wpis z mikrobloga

@Gilgamesz69: Wysłałabym to zdjęcie do dyrekcji szkoły, do której te dziewczyny chodzą.
Nie zesram się, sama w czasach grup pińćsetplus trollowalam z main konta madki i dostałam naganę, bo ktoś podesłał screeny. Nauczyło mnie to, że shitposty dodaje się z trollkonta ( ͡ ͜ʖ ͡) , ale to inna sprawa, nie porównujmy gównobaitów typu "jestem wegankom nie mogię karmić kaszojada własnym mlekiem" z hailowaniem pod
  • Odpowiedz
@sinusik: Widzę, żadnych wartości.

@dziaru: Z doświadczenia wiem ze tacy ludzie mają zaledwie elementarną wiedzę na temat trzeciej rzeszy, holokaustu i samego Adolfa. Im imponują ładne mundury. Są ofiarami propagandy Goebbelsa.
  • Odpowiedz
@Gilgamesz69: k---a jaki fart, że za moich czasów nie było smartfonów i szybkiego Internetu xD

Dzieci będą dziećmi, pewnych kwestii jeszcze nie rozumieją i tyle.
  • Odpowiedz
@Gilgamesz69: myślę, że poinformowanie szkoły tych dziewczyn o zdjęciu będzie dobrym pomysłem. Cała sytuacja wynika najprawdopodobniej ze zwykłej głupoty i przydałoby się, żeby ktoś z nimi o tym pogadał. Najlepiej jeśli zrobi to nauczyciel historii, może gdyby udało się zorganizować im jakieś spotkanie z osobą, która przeżyła piekło w obozie koncentracyjnym i opowiedziała o tym, zrobiłoby to na nich wrażenie i zdałyby sobie sprawę z własnej głupoty?

A najbardziej mnie
  • Odpowiedz
A później zdziwienie czemu na zachodzie pojawiają się insynuacje, że Polacy mieli swój udział w holokauście.


@CJzSanAndreas: Bo 3 gówniary po max ~13-14 lat hajlowały? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co tu się dzieje w komentarzach? xD

Zachowanie tych dziewczyn jest żałosne, ale żeby nie było, to Żydzi i Niemcy, robiący podobne rzeczy w tym miejscu, są równie żałośni (a być może nawet zasługuje to na jeszcze większe napiętnowanie). Zachowania wszystkich tych osób zasługują na reakcję. W przypadku tych dziewczyn nie byłbym za karami. Myślę, że jakaś rozmowa albo dodatkowa lekcja z historii by wystarczyła.
  • Odpowiedz