Wpis z mikrobloga

@niochland: w sumie mogę się założyć, że gdyby to nie były polki, albo dziewczyny, tylko chłopcy, to byłoby tutaj 3x więcej komentarzy. Nie, nie popieram linczu, po prostu niejednokrotnie coś takiego na wykopie już się działo.
  • Odpowiedz
@niochland: Jakbyś był po samochodówce, to inaczej byś śpiewał. Zwłaszcza, jak pierwszą klasową wycieczką była pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U nas to była autobusowa libacja, wychowawczyni z równoległej klasy podobno całowała się z kim popadnie, jeden gość narzygał sobie do plecaka, a jak już nas do Ałszwic zaprowadzili, to większość ludzi dzieliła się na tych, którzy nie kumali, co się naokoło nich
  • Odpowiedz
@Gilgamesz69:

Dorosną, zrozumią


@Paula_pi: wtf... Ja byłam na wycieczce w Auschwitz w gimnazjum, które było lekko patusiarskie i nikt tam nic takiego nie #!$%@?ł. Wszyscy z powagą chodzili i słuchali przewodnika, niektórzy co chwilę mieli miny skwaszone jak słuchali i widzieli co tam się działo. Ja sama przez dwa dni mocno przeżywałam i nie dowierzałam jakimi ludzie mogą być potworami i współczułam ludziom, którzy mieli to wielkie nieszczęście się tam
  • Odpowiedz
@Gilgamesz69: Kara może być tylko jedna. Utworzyć polskie ośrodki Lebensborn i przeznaczyć suczki do reprodukcji dla beta spiermiarzy, aby geny zakolarzy i przegrywów mogły przetrwać wśród potomków lechitów!
  • Odpowiedz