Wpis z mikrobloga

oczywiście znowu masz pas dla rowerów po prawej stronie, ale po co nim jechać. Jaki ty jesteś tępy.


@polaczenieszyfrowane: Tam jest tylko czerwony chodnik. Dlatego cię zawołałem, żebyś się do edukował, bo jesteś zagrożeniem.

na tego barana nie ma co zwracać uwagi. Rowerowy pieniacz, który proponuje spotkania, a przyszłoby co do czego, to by nie przyjechał, bo się od neta nie może oderwać.


No i chciałem się spotkać, ale zdygałeś.

Tak
reddin - > oczywiście znowu masz pas dla rowerów po prawej stronie, ale po co nim jec...

źródło: comment_mWAvJ2NnfwZmSFWgahK6PIGvGS8zFFcE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@reddin: > Tam jest tylko czerwony chodnik. Dlatego cię zawołałem, żebyś siędo edukował, bo jesteś zagrożeniem.

W tym momencie po prostu powinieneś już się nie odzywać. Pomijam już inne "niema" itp. To nie ja powinienem się tu edukować. To raz.

Dwa, odnośnie zdjęcia z okolic auchana i 'czerwonego chodnika'. Wytłumacz mi misiu kolorowy, jaki jest ogólny zamysł dzielenia chodnika na czerwony pas? Dla ozdoby? :)

Trzy- wytłumacz mi, jaśnie
polaczenieszyfrowane - @reddin: > Tam jest tylko czerwony chodnik. Dlatego cię zawoła...

źródło: comment_yngxvVmYHCWfEx7WM7nhEuXBUIsLvcj6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Trzy- wytłumacz mi, jaśnie panie, skoro to jest po prostu czerwony chodnik, w mniemaniu twojej robaczywej głowy, skąd zatem bierze się ten znak, który jest kawałek dalej?


@polaczenieszyfrowane: Znak sobie może być, bo oznacza przejazd dla rowerów, ale nie ma tam ani DDR ani CPR bo niema znaków pionowych C13 lub kombinacji C13/C16 i o dziwno nawet poziomych. Więc jest to czerwony chodnik, oddaj prawo jazdy.

  • Odpowiedz
Czyli mam zrezygnować ze swojego bezpieczeństwa bo ktoś w tej sekundzie musi a nie za 20s wyprzedzić?


@reddin: w jaki sposób to trąbienie poprawiło twoje bezpieczeństwo? Kierowca z naprzeciwka na twoje trąbienie nawet nie miał czasu zareagować ty zaś zamiast trzymać dwie ręce na kierownicy i rzeczywiście mieć wpływ na bezpieczeństwo wolałeś trąbić. No i z tego co widzę to bez problemu obaj się zmieściliście.
  • Odpowiedz
cymbała, który tu szczeka, a jest pewnie postury kuracyji


@polaczenieszyfrowane: napisał dumny z siebie jak paw kierowca, do którego idea samokrytyki przez blaszane czoło nie dociera xD śledzę sobię wasze rozmówki i tylko utwierdzam się w przekonaniu, że kierowcy aut mają jakieś defekty mózgu od wąchania spalin w codziennych korkach. szkoda na was nawet patrzeć zaplute karaluchy, fuj!
  • Odpowiedz
@pierzak: nie mam zamiaru wdawać się w rozmowy koła wzajemnej adoracji pedałów. Pytanie tylko, z czego ja mam być dumny? Bo to nie ja mam 'blaszane czoło', pisząc 'XD'. Jak będzie cię stać i przestaniesz pożyczać auto od rodziców, wtedy będziesz się też brzydził popatrzeć w lustro?
  • Odpowiedz
No tak bo ty masz [prawo jazdy od 98 - masakra - ty i ten twój tok niemyślenia


@friesee: Samo posiadanie prawa jazdy to jak widać nic nie znaczy, mamy stada niedouczonych debili za kierownicą bez wyobraźni.
  • Odpowiedz
@reddin:

Samo posiadanie prawa jazdy to jak widać nic nie znaczy, mamy stada niedouczonych debili za kierownicą bez wyobraźni.

No właśnie to ty tak się chwaliłeś, że masz od 98 prawko - niby to jakiś wyznacznik?
A teraz odwracasz kota ogonem i wzywasz pod komentarzem

Z pozdrowieniami dla tych co nie znają przepisów:


Ty serio masz jakieś mentalne problemy, podnieca cię wylewanie swoich frustracji na Wykopie czy jak?
  • Odpowiedz
@friesee: nie będziemy zastępować Pańskich nauczycieli w tłumaczeniu intencji autora wpisu. jeśli słowo pisane w dobrej wierze nie wystarczy, to mam nadzieje, że dotacja na rzecz państwa da Panu i Pańskim blaszanym towarzyszom lepszą lekcję pokory

@reddin: jaką polecisz kamerę na kask, bądź kierownicę?
  • Odpowiedz
Ty serio masz jakieś mentalne problemy, podnieca cię wylewanie swoich frustracji na Wykopie czy jak?


@friesee: Te filmy wrzuciłem, żebyś skumał dlaczego rowerzysta i samochód nie może jechać przy samym krawężniku i nie musi.

jaką polecisz kamerę na kask, bądź kierownicę?


@pierzak: Ja mam jakąś tanią SJ400

Pan rowerzysta w imie zasad #!$%@? on nie bedzie jezdzil po czerwonym chodniku. Wez ty sie jebnij w leb zanim ktos cie nie
  • Odpowiedz
na tego barana nie ma co zwracać uwagi.


@polaczenieszyfrowane: Wzbogacił moją czarną listę. Fanatyk dwu pedałów z misją. :)
Zamiast udowadniać oczywiste rzeczy w internecie (że jest mnóstwo dupków za kierownicą), niech załatwia drogi rowerowe w urzędach.
Przynajmniej pożytek będzie z jego misji. Mniej ludzi będzie się pchać z rowerami na jezdnię.
  • Odpowiedz
Jak ja się cieszę, że w #bielskobiala i okolice ludzie w miarę potrafią się zachować na drodze.
Swoją drogą auta też mają obowiązek trzymać się prawej krawędzi jezdni ale wiadomo, że dziury musimy omijać ale frustraci to by chcieli, żeby rowerzyści byli przyklejeni do krawężnika.
  • Odpowiedz
nie będziemy zastępować Pańskich nauczycieli w tłumaczeniu intencji autora wpisu. jeśli słowo pisane w dobrej wierze nie wystarczy, to mam nadzieje, że dotacja na rzecz państwa da Panu i Pańskim blaszanym towarzyszom lepszą lekcję pokory


@pierzak: Kto - co znaczy nie będziemy ? My towarzysze?
  • Odpowiedz
Te filmy wrzuciłem, żebyś skumał dlaczego rowerzysta i samochód nie może jechać przy samym krawężniku i nie musi.


@reddin: Skoro nie masz za grosz inteligencji to chyba nie będę dyskutował pokaż mi choć jeden komentarz w którym piszę, że samochód i rowerzysta mogą jechać blisko siebie.
Coś sobie uroiłeś w tej głowie i wciskasz to innym, że niby sami to powiedzieli.
Lecz się.
  • Odpowiedz