Wpis z mikrobloga

Właśnie dlatego rowerzysta może jechać możliwie blisko prawej krawędzi a nie przy samej. Bo nie ma gdzie uciekać, jak reagować a ignorancja w śród Polskich kierowców jest spora. I to wszystko nagrałem teraz w jeden weekend.

#polska #polskiedrogi #wykroczenia #rowery #rowerzysci #samochody

Z pozdrowieniami dla tych co nie znają przepisów:
@Arv_ @polaczenieszyfrowane @DawajDawaj @friesee
  • 44
pewnie. Gdybyś jechał przy prawej krawędzi to by spokojnie cię wyprzedził.

A prawko to ty oddaj za to niepotrzebne trąbienie z początku filmu. Od razu widać że jesteś drogowy frustrat.


@Banek5000: Nie mam takiego obowiązku, poza tym kierowca ma obowiązek zachować min 1m. Trąbienie było słuszne, ponieważ było w reakcji na zagrożenie.
Za takie bzdury jakie tu wypisujesz to karne działo na ryj.

On też ma za mało miejsca? nie ma gdzie uciekać? (co to do cholery znaczy uciekać???)


@Crosshairs: On jest pijany, ale jak chcesz to też znajdę jakieś kompromituujące filmy o polskich kierowcach, tylko czy na tym filmie ja robię coś źle, czy jednak kierowcy dają dupy co?
kiedyś ktoś cię zmiecie z tego rowerka i skończy się podskakiwanie na podstawie lewackich wymysłów, które dopuściły rowery wśród aut i tirów.


@Singularity00: Tyle już lat jeżdżę i jakoś nic się nie stało, co najlepsze zaraz też jadę do apteki rowerem. Jak już wszędzie widzisz lewactwo to idź do politlekarza.
On jest pijany,


@reddin: A na filmie jedziesz tak jak ten piany właśnie? Zachowujesz się jak frustrat bo cię ktoś wyprzedził. Jak byś jechał normalnie jak człowiek to by nie było żadnego problemu, bo to ty go tu stworzyłeś.

Spodziewałeś się że będziemy cię ty po pleckach klepać jak zachowujesz się jak rowerowy igor któremu wydaje się że na rowerze jest świętą krową?
A na filmie jedziesz tak jak ten piany właśnie? Zachowujesz się jak frustrat bo cię ktoś wyprzedził. Jak byś jechał normalnie jak człowiek to by nie było żadnego problemu, bo to ty go tu stworzyłeś.


Ja jadę prawidłowo. Wyprzedził nieprawidłowo. Właściwie to obaj. Zachowuję się jak frustrat bo jadę rowerem? XD

Spodziewałeś się że będziemy cię ty po pleckach klepać jak zachowujesz się jak rowerowy igor któremu wydaje się że na rowerze
@reddin: Ile razy trzeba ci powtarzać że to ty stworzyłeś tu problem?

Kierujący pojazdem jest obowiązany jechać możliwie blisko prawej krawędzi jezdni.


Rozumiem że według znawcy przepisów drogowych na jakiego się tu kierujesz dotyczy tylko samochodów?

No to fajnie.

Jeszcze jedno. Jeżeli jechał byś blisko prawej strony i typ mógł cię ładnie wyprzedzić to złamał byś prawo?

Nie.

Więc powtarzam:

Sam stworzyłeś problem. A to co zrobiłeś to jest zwykłe drogowe
Sam stworzyłeś problem. A to co zrobiłeś to jest zwykłe drogowe chamstwo, znawco przepisów od siedmiu boleści.


@Crosshairs: Rower to nie kartka papieru, ma swoją około 1m szerokość. Samochody też nie jadą przy samej krawędzi drogi, jadę w śladzie ich prawego koła. Kierowca wciska się i nie zachowuje 1m odległości. Tak bardzo nienawidzisz rowerzystów, że zasłania ci to racjonalne myślenie. Brakuje ci wyobraźni, to jest problem.
Pobierz
źródło: comment_iTfbEJut45ZhABrEvd1BfRu7S66tP0An.jpg
@reddin:

Nie mam takiego obowiązku, poza tym kierowca ma obowiązek zachować min 1m.

oczywiście że nie masz takiego obowiązku. Możesz jednak ułatwić poruszanie się innym uczestnikom ruchu. Jak na jednak stereotypowego rowerzystę wolisz tego nie robić.

Trąbienie było słuszne, ponieważ było w reakcji na zagrożenie.

raczej przesadzona reakcja. Tylko jak wyżej napisałem z ciebie mireczku jest drogowy frustrat.