Wpis z mikrobloga

Da się na nim przejść wszystkie gry na infinity?


@Kryspin013: Z IWD2 podobno nadal są problemy, z tego powodu nawet nie próbowałem jej odpalać. IWD1+BG+BG2 ukończyłem, zdarzały się błędy - np przeciwnicy odradzający się po wczytaniu gry czy mniej animacji zaklęć - ale nic co by jakoś przeszkadzało grać.
@wacek_1984: Dzięki. W GoldenEye nigdy nie grałem, Croca jedynke udało mi się skończyć. Front Mission też jest spoko, ale chyba nie mam cierpliwości do tego typu turówek (jak np. Ogre Battle, czy FF Tactics). Teraz mi na myśl przyszło Wesnoth.
@OSH1980: Chodzi o to, że zamiast wrzucać co chwile 7gb paczki MAME (grałem w Metal Sluga, dzięki) wolę mieć większy porządek i sam chcę zrobić taką gotową paczkę z dobrymi grami. Sportowe odpadają :>
@lezsim: aha. no to proszę: Seria Last Ninja (C-64), Boulder Dash (C-64), Might and Magic (platforma dowolna), A.C.E. (C-64). 1942 (platforma dowolna), International Karate (C-64), F-14 Tomcat (C-64), Project Stealth Fighter (C-64), Fighter Bomber (Amiga/C-64), Civilization (Amiga), UFO Enemy Unknown (Amiga), Harpoon (Amiga), Amberstar/Ambermoon (Amiga), Eye of the Beholder (Amiga), Reunion (Amiga). To tylko malutki wycinek tego, co mogę polecić.