Wpis z mikrobloga

@Pulton: Mam t3 z 83 i nie #!$%@? się cały czas :P Co prawda jeżdzę Golfem 3 jako daily ale t3 też by dała radę pali 7/8 l więc nie jakoś strasznie.
Wiadomo lepiej mieć tak jak Ja "pewne" tanie daily i jakieś zwykłe dla funu. Ale jeśli miałbym wybór by mieć 1 auto to wolę "ciekawe" czy to terenówka czy mini campera. Życie jest za krótkie na proste schematy auto
@n1troo: nie koniecznie. Taka Dacia Duster to jeden z najwolniej tracacych samochodow na rynku. Szacuje sie ze srednio Duster po 5 latach bedzie wart 50% swojej ceny poczatkowej. Wiec taki, srednio wypasiony Duster za 60k bedzie po 5 latach kosztowal 30k, to 6k rocznie. Nie trudno sobie wyobrazic ze w takiej 15 letnie bawarce, przy przebiegach rzedu 20-30k rocznie wyda sie podobna sume na naprawy. Przypominam ze takie 15 letnie BMW
GreenFlem - @n1troo: nie koniecznie. Taka Dacia Duster to jeden z najwolniej tracacyc...
@chamik w sumie już wybrałem. Pierwsze auto jakie miałem to Corolla e12 i mimo że autko bardzo przyjemne i nie narzekałem na nic oprócz przyspieszenia, to po wyjeździe za granicę zdecydowałem na sprzedaż i kupno za te pieniądze E36 właśnie w cabrio :) wyboru nie żałuję, przynajmniej mam jakąśtam frajdę z jazdy i wygodne (dla kierowcy) auto które już za wiele na wartości nie straci :) a dacia... Cholera, to wciąż dacia.