Wpis z mikrobloga

@100mph: wybrałeś się na wycieczkę w świat analogii, więc zwracam ci uwagę, że zaczynasz brodzić po kolana w zbiorniku "zjawisk nieporównywalnych". albo trzymaj się tematu poruszonego przez OPa, albo odnieś się do tematu, który ja poprowadziłem. nie możesz tak z d--y przenieść dyskusji z pracy etatowej na pracę sprzątaczki.
  • Odpowiedz
@100mph: no ale co go to obchodzi? Mówisz- usługa tu i tu- co go ma interesować czyjś dojazd? A jakby babka miała do przejechania 200 km to mogłaby doliczyć 1 zł za kilometr? o.O
A jak ogarnie 2-3 innych klientów w okolicy to ma obniżyć stawkę?
  • Odpowiedz
Ukraińcy szanują się w pracy dużo bardziej od Polaków. Za stawki polskie nie chcą pracować. Mowie oczywiście wyłącznie o swoim doświadczeniu.
  • Odpowiedz
@Mr_kolek: Spróbuj zatrudnić jakieś licealistki, nie będzie im to za bardzo kolidowało z nauką, a przy okazji przyda im się czasem kilka dyszek.

Ja dorabiałam sobie w ten sposób w gimnazjum, dostawałam 10zl/h, to był mój jedyny sposób na zdobycie kieszonkowego.
  • Odpowiedz
  • 8
@Mr_kolek #warszawa niezbędna informacja.
- pani mi przyjedzie, posprząta za 20zł/h
~no nie bardzo, teraz biorę po 25zł/h
- ale ja jestem z Warszawy
~aha, to okej, jak z Warszawy to po 15zł/h
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_kolek: w mojej 37mkw z myciem okien i prasowaniem koszul wychodziło 8h. Ale to takie gruntowne czyszczenie bo na codzień mam od tego rozowa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mr_kolek

nie mówię ze to cudowna stawka, ale zabawne że nie chcą za tyle pracować.


Zabawne to jest, że niektórzy twierdzą, że Ukraińcy psują rynek, a potem są zaskoczeni, że jednak nie, bo się cenią.
  • Odpowiedz