Wpis z mikrobloga

Ech mireczki na początku inwestycji podchodziłem do tego sceptycznie, ale zrobiliśmy ten odkurzacz centralny. Dzisiaj było pierwsze uruchomienie i jestem mega zadowolony. Polecam każdemu kto buduje dom, przynajmniej położyć rurki, bo to kosztuje grosze. Odkurzacz już trochę droższy, ale można go kupić później.
#budujzwykopem
fuuYeah - Ech mireczki na początku inwestycji podchodziłem do tego sceptycznie, ale z...

źródło: comment_IFi0Lfwl2QvGCFYc8jMj8vX8P7wWPAOi.jpg

Pobierz
  • 137
@Ketos: @normanos: na brak miejsca nie narzekam. Fakt długa rura to wada tego rozwiązania. Ale mimo wszystko i tak jest lżejsza niż cały odkurzacz. Jest to plus szczególnie jak ma się w domu schody. Dodatkowo taki odkurzacz nie rozpyla ci różnych pyłów w pokoju podczas odkurzania bo wyrzuca powietrze rurką na zewnątrz. Mi takie rozwiązanie pasuje. A generalnie to każde rozwiązanie ma jakieś tam swoje wady i zalety.
@Ketos: nie wiem. Ja rozważałem rożne rozwiązania. Ale to mi się wydało najsensowniejsze. Nawet myslalem nad dwoma roombami na każdy poziom, ale pozostaje problem półpiętra, piwnicy i garażu xD