Wpis z mikrobloga

Ech mireczki na początku inwestycji podchodziłem do tego sceptycznie, ale zrobiliśmy ten odkurzacz centralny. Dzisiaj było pierwsze uruchomienie i jestem mega zadowolony. Polecam każdemu kto buduje dom, przynajmniej położyć rurki, bo to kosztuje grosze. Odkurzacz już trochę droższy, ale można go kupić później.
#budujzwykopem
Pobierz fuuYeah - Ech mireczki na początku inwestycji podchodziłem do tego sceptycznie, ale z...
źródło: comment_IFi0Lfwl2QvGCFYc8jMj8vX8P7wWPAOi.jpg
  • 137
@HHHHHH: w całym domu mam 5 gniazd + 2 vroom boxy. Odkurzacz jest wielkości 100l boilera. System bezworkowy. Zdejmujesz taki pojemnik podczepiony pod odkurzaczem i wysypujesz.
@makrofag: Trochę ciszej chodzi, nie jeździsz odkurzaczem (kółkami) po podłodze, odkurzacz jest gdzieś daleko więc nie roznoszą się po mieszkaniu roztocza i inne syfy, parę sensownych dokładek np. do czyszczenia kominka z popiołu, albo do wciągania wody jak ktoś ma basen, fajna końcówka kuchenna (rodzaj szufelki pod którą zamiatasz śmieci, naciskasz nogą przycisk i je zasysa, bez używania rury), fajna mniejsza rozciągana rura np. do odkurzania auta, wielki zbiornik na śmieci.
@fuuYeah: Totalny bezsens, wolę swojego dysona v8 w max wersji za niespełna połowę tej ceny - po złożeniu zajmuje niewiele więcej miejsca niż parasol, a przy pracy żadnych rur i kabli. Opcja może miała jakiś sens, zanim powstały sensowne odkurzacze bezprzewodowe.
@fuuYeah: Nie potwierdzam i nie polecam. Siostra taką instalację ma, działała przez rok może dwa. Zabezpieczenia także są i działają na oczywiste przypadki a i tak się zapchał. Taniej i wygodniej wychodzi zwykł odkurzacz.
Co do mocy, to akurat gówno prawda. Dobrej jakości (co nie oznacza drogi) odkurzacz z mocą 900W jest po pierwsze oszczędny a po drugie działa tak samo albo i lepiej niż te po 2kW bo większe znaczenie