Wpis z mikrobloga

Ech mireczki na początku inwestycji podchodziłem do tego sceptycznie, ale zrobiliśmy ten odkurzacz centralny. Dzisiaj było pierwsze uruchomienie i jestem mega zadowolony. Polecam każdemu kto buduje dom, przynajmniej położyć rurki, bo to kosztuje grosze. Odkurzacz już trochę droższy, ale można go kupić później.
#budujzwykopem
Pobierz fuuYeah - Ech mireczki na początku inwestycji podchodziłem do tego sceptycznie, ale z...
źródło: comment_IFi0Lfwl2QvGCFYc8jMj8vX8P7wWPAOi.jpg
  • 137
@fuuYeah zawsze mnie wpienialo noszenie odkurzacza z tą ciągnącą się rurą wlasnie przez trudną w noszeniu rure, nawet bardziej niż samo odkurzanie :p zawołaj zainteresowanych za pół roku i zdaj relacje jak Ci to przypadlo do gustu

Ja jestem raczej zwolenniczką minimalizowania odkurzaczy
@fuuYeah: Pomysł godny doprawdy tego januszowego wykończenia. Zajebiste przejście z kfali na panele, wszyscy takie mają, nawet @Hannahalla, która robiła sobie inne wiejskie elementy typu podwieszane sufity, tęczowe LEDy podświetlające wszystko w sypialni i napinane lustrzane #!$%@? sufity, żeby widziała, jak ją motorniczy serduszkuje. Super kamień w schodach, bardzo takie rzymskie, szlachetne, sarmackie nawet. No i drzwi! Najbardziej oklepany design drzwi w katalogach każdego producenta, z niewygodnymi kwadratowymi klamkami, cud
@fuuYeah to nie ma racji bytu, jest cholernie drogi, rury zajmują więcej miejsca niż kompaktowy odkurzacz i trzeba je targać ze sobą, w ścianach zalegają kurze i brudy itd.
Ja na każdym piętrze przechowywać będę mały odkurzacz i wydaje mi się to bardziej ergonomiczne i ekonomiczne.
do tego stopnia, że na panelach czy płytkach czasem nawet trudno ruszyć rurę bo się przyssywa do podłogi. Jedyną wadą jest właśnie waga, bo rura waży więcej niż odkurzacz


@Tasde: Może trudno ruszyć tę rurę, bo jest taka ciężka? xD