Wpis z mikrobloga

Ech mireczki na początku inwestycji podchodziłem do tego sceptycznie, ale zrobiliśmy ten odkurzacz centralny. Dzisiaj było pierwsze uruchomienie i jestem mega zadowolony. Polecam każdemu kto buduje dom, przynajmniej położyć rurki, bo to kosztuje grosze. Odkurzacz już trochę droższy, ale można go kupić później.
#budujzwykopem
Pobierz fuuYeah - Ech mireczki na początku inwestycji podchodziłem do tego sceptycznie, ale z...
źródło: comment_IFi0Lfwl2QvGCFYc8jMj8vX8P7wWPAOi.jpg
  • 137
@fuuYeah wszystko ma plusy i minusy xd ale z takim wężem to by mi się nie chciało by #!$%@?ć xd na piętrze masz drugiego węża do podpięcia czy z tym latasz ?
@fuuYeah ja teraz mam bezprzewodowy i to niebo a ziemia nie ma #!$%@? z rozkładaniem i składaniem. Ale to mam całe 40 metrów do ogarnięcia u Ciebie pewnie w połowie bateria by padła xd
@fuuYeah: ja mam 3 poziomy i przenosze go co pewien czas, czas na przeniesienia << czas potrzebny na odkurzenie danego miejsca ale rozumiem, ze kazdy ma swoje predyspozycje
@luk999: No ale nigdy nie musiałeś po nim „dosprzatac”? wiem że większość roboty zrobił. Ale mimo wszystko... :) mi znajoma mówiła ze strasznie ją to #!$%@? a ma takiego robota za 4k czyli nie jakieś gowno. Chyba jej opinia mnie przekonała żeby z tego zrezygnować.
@fuuYeah tak jak mówię ja mam najtańszego dysona V6 bateria na 20 min niby starcza, nie wiem nigdy tyle nie odkurzałem xd na + na pewno, że mało miejsca zajmuje bo na ścianie wisi i od razu się tam ładuje. Ale są też mocniejsze także nie wiem jakby to wyszło w domu
@fuuYeah: w tej cenie to pewnie ma rumbe, ja mam xiaomi za 1 tys, ktory moim zdaniem jest duzo lepszy. Powiem Ci tak, mam go od poczatku sierpnia i od tego czasu ani razu nie uzylem recznego odkurzacza. BTW, mam znajomego w pracy, ktory tez ma odkurzacz centralny - ostatnio kupil sobie takiego samego robota jak moj tez i bardzo go chwali wiec jedno nie wyklucza drugiego w przyszlosci ;-)
@luk999: nie mówię nie. Dość mocnym czynnikiem u mnie było to ze taki odkurzacz nie wyrzuca nic na zewnątrz bo mam dzieci z alergiami i zawsze to jakiś plus. Jak się wyprowadzą to zapanuje era robotów xD
Ja mam centralny i żałuję. Szkoda było kasy. Trzeba było brać zwykły odkurzacz + robota. Teraz mam Neato D75 czy tam 85 i centralnego używam może raz na miesiąc. Po Neato nie trzeba odkurzac w rogach.
A jeszcze dymać z tą 9-metrową rurą po schodach. Na pewno wygodne to nie jest. Z zalet centralnego to na pewno dla alergików, ja mam zwijany wąż w kasecie ~5m w kuchni - polecam, a gdybym
@fuuYeah: jakbym miał wybierać, to wolę zwykły odkurzacz. A druga rura do centralnego to kilka stów dodatkowo. Piszę o swoich doświadczeniach - Ty zrobisz jak Ci wygodniej :)