Wpis z mikrobloga

bądź mno
pracuj w agencji reklamowej
wyjdź sobie przed firmę na chwilę aby się dotlenić
na horyzoncie pojawia się modelka na casting
dla was jakieś 8-9/10, ja mam spaczoną skalę
modelka spojrzała na ciebie z obrzydzeniem
mija cię, ani dobry, ani witam, ani be
jeszcze trąciła cię pretensjonalnie torbą w stylu "zsuń mi się z drogi plebsie"
modelka wchodzi, ja za nią
modelka wdzięczy się do wszystkich, że na "Kesting", suszy ząbki dookoła
ktoś z firmy pokazuje na puste biurko i mówi, że musi chwilę poczekać bo kolega od modeli wyszedł na przerwę
siądź przy tym biurku
to twoje biurko
zobacz strach w jej oczach
wyobraźnia podsuwa ci obrazy jak szejk sra jej na twarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #przegryw #wygryw #logikarozowychpaskow
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

może jestem dziwna, ale też nie witałabym się z jakimś gościem, który stoi sobie przed budynkiem do którego mam wejść... Jednakowoż nie patrzyłabym się na ciebie z obrzydzeniem, chociaż z moim bitch face'em pewnie mógłbyś pomyśleć, że tak robię.


@nocnica: Yep. Mam naturalnego resting bitch face'a i dopiero na wykopie dowiedziałam się, że można być tak przewrażliwionym na swoim punkcie, by interpretować to jako okazywanie komuś obrzydzenia ;-).

Niektórym przydałoby
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Jezli przez "dotlenic sie" masz na mysli wyjscie na fajke, to wcale sie jej nie dziwie. Skoro szturchnela cie torba to znaczy, ze stales przy wejsciu. Ludzie palacy przy wejsciach sa mega #!$%@? a zapach fajek moze byc dla kogos obrzydliwy.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: nie najlepiej świadczy o Tobie takie spojrzenie na sytuację. Ona Cię "zlała", bo obcy ludzie nawzajem się na ulicy zlewają, a nie analizują miliony scenariuszy, czy akurat nie minęli kogoś, kto okaże się ich szefem, albo za 10 lat zostanie prezydentem xd. Z opisu sytuacji nie wynika, żeby zrobiła cokolwiek rzeczywiście nieprzyjemnego, czemu miałaby mówić dzień dobry randomowemu typowi przed firmą xdd ? To trącenie torbą to już pachnie
  • Odpowiedz
Ona Cię "zlała", bo obcy ludzie nawzajem się na ulicy zlewają, a nie analizują miliony scenariuszy, czy akurat nie minęli kogoś, kto okaże się ich szefem, albo za 10 lat zostanie prezydentem xd


@BrockLanders: Przeciez jak wchodzisz do budynku, w ktorym musisz cokolwiek zalatwic, to zasrana oczywistoscia jest, ze juz w jego poblizu mozesz spotkac pracownika. Tyle milionow mozliwosci, a wystarczy powiedziec kilka razy ,,dzien dobry". Zauwazyl to matolek w
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu:
I nie wpadłeś na jakże egzotyczny pomysł, ze obrzydzenie mogło wynikać z reakcji na smród papierocha, który ją owionął kiedy ciebie mijała, a nie widoku Twojej facjaty? Jak muszę gdzieś wejść, a pod drzwiami stoi rządek śmierdzieli i kopci, też mam ochotę walić torbą. Papierosy ŚMIERDZĄ.
  • Odpowiedz