Wpis z mikrobloga

bądź mno
pracuj w agencji reklamowej
wyjdź sobie przed firmę na chwilę aby się dotlenić
na horyzoncie pojawia się modelka na casting
dla was jakieś 8-9/10, ja mam spaczoną skalę
modelka spojrzała na ciebie z obrzydzeniem
mija cię, ani dobry, ani witam, ani be
jeszcze trąciła cię pretensjonalnie torbą w stylu "zsuń mi się z drogi plebsie"
modelka wchodzi, ja za nią
modelka wdzięczy się do wszystkich, że na "Kesting", suszy ząbki dookoła
ktoś z firmy pokazuje na puste biurko i mówi, że musi chwilę poczekać bo kolega od modeli wyszedł na przerwę
siądź przy tym biurku
to twoje biurko
zobacz strach w jej oczach
wyobraźnia podsuwa ci obrazy jak szejk sra jej na twarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #przegryw #wygryw #logikarozowychpaskow
  • 72
  • Odpowiedz
@advert: mamy piwnicę przeznaczona do sesji zdjęciowych i tam jest studio ale co ja ci będę tłumaczył skoro z góry założyłeś, że miejsce w którym pracuję od miesięcy, nie ma prawa istnieć xD
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu nie dziwie jej sie. Pewnie jako atrakcyjna kobieta co chwile jest nagabywana przez facetów i nie chce jej sie byc mila dla kazdego bo znowu jakis natret bedzie za nia lazil
  • Odpowiedz
@pan_sting: Ocho... chyba mamy atencyjną plastikową księżniczkę spoglądającą z góry swego #!$%@? w kosmos ego na szary plebs. Heh, jeszcze cię życie w dupę kopnie to poczujesz co jest ważne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pan_sting: ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja? Sfrustrowany? A w życiu... Może się nie zrozumieliśmy, ale wybacz, to zdanie:

Kobieta może być choćby i 3/10, ale jak ma coś w sobie fajnego, taki seksapil


jest po prostu prawdziwe. A prawdziwość jego wynika z faktu, że ile ludzi, tyle gustów. To że ktoś odbiega od średniej nie znaczy, że dla kogoś innego nie będzie plasował się na szczycie
  • Odpowiedz
@Kruty: masz wyidealizowane spojrzenie na kobiety, bo nie da się być brzydką i mieć seksapil jednocześnie. Chyba, że masz 80 lat albo pracujesz na budowie i każda kobieta bez względu na wygląd Ci się podoba i każda jest cudowna( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pan_sting: nie mam wyidealizowanego spojrzenia na kobiety, wprost przeciwnie, bronię się przed popadaniem w mizoginizm. Nie pracuję na budowie i nie mam 80 lat. Hmmm.... to może dojdźmy do konsensusu, że każdy ma swój gust, a niezależnie od urody, nadęte ego jest dyskwalifikujące. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pan_sting: czyli według ciebie, nadęte ego - czyli przecenianie swojej wartości, wbrew rzeczywistości, nie jest złą cechą? No to właśnie dlatego usilnie próbuję nie popaść w mizoginię.
  • Odpowiedz