Wpis z mikrobloga

@prezi139: xddd chyba trochę logika szwankuje bo w tym filmie były dwie strony medalu i pokazanie ze ksiądz tez człowiek, mam straszna beke z ludzi którzy wychodzi z kina i się cieszą, dobrze jazda z katolami, kompletnie nie rozumiejąc sensu historii xd
  • Odpowiedz
kolejny ignorant który nie potrafi odróżnić tych dwóch odrębnych filmów, dwóch odrębnych reżyserów o zupełnie innych wizjach. Zresztą gdzie Papryk Vege do Smarzowskiego... Szkoda strzępić więcej ryja na takie uproszczenia.


@Iskaryota: Obydwaj robią filmy oparte na sensacji, które mają wstrząsać publiką. Używanie przerysowananych przykładów, które są tylko filmem a nie dokumentem. Tego filmu jeszcze nie oglądałem, więc nie będę się wypowiadał na jego temat.
  • Odpowiedz
@prezi139: W kurii pewnie teraz tak gorąco jak w jednej ze scen w filmie. Film przerysowany na maksa, miejscami męczący, ale trafi do świadomości kolejnych ludzi. Mojego fatalnego zdania na temat naszej instytucji kościelnej nie zmienił, ani w jedną, ani w drugą stronę. Mam nadzieję, że chociaż trochę na jakiś czas uszczuplą się koszyczki.
  • Odpowiedz
@rickroll: #!$%@? mnie jacy niektórzy mają uczulenie na kościół... toż to pluć w tym kierunku to najlepszy sposób zarobku na idiotach, przecież taka Drogówka to był niemalże identyczny w założeniu film... pomiętasz żeby wtedy ktoś chciał naprawiać drogówkę albo cały kraj wrzał tym co się dzieje w drogówce? no właśnie...
  • Odpowiedz