Wpis z mikrobloga

PORA OGŁOSIĆ WYNIKI TINDEROWEGO EKSPERYMENTU

Jak zapewne pamiętacie, tydzień temu podjąłem się niezwykle trudnego zadania, tj. zapoznania się z kobietą z moją 4/10 mordą i 170cm w opisie. Codziennie po dwa razy przesuwałem liimitową ilość kobiet. W ciągu tego tygodnia sparowało mnie tylko z dwiema kobietami z czego wszystkie bardzo szybko urwały kontakt. Można to ogłosić już oficjalnie: facet z wzrostem 170 cm jest na przegranej pozycji.

W komentarzach znajdziecie moje rozmowy z tymi sparowanymi.

#przegryw #tinder
AurenaZPolski - PORA OGŁOSIĆ WYNIKI TINDEROWEGO EKSPERYMENTU

Jak zapewne pamiętaci...

źródło: comment_hAlLFFT1C9dRVtU4Zd1MVdZO4vMv7JhY.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AurenaZPolski: Protip:

- Powinieneś mieć ciekawy opis.
- Powinieneś zagadywać jakoś, a nie jakieś "cześć, co tam?", bo to śmiechu warte.
- Twoje "niepowodzenie" jest wynikiem tego pierwszego.

Eksperyment z d--y.
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: Twoim najwiekszym problemem jest charakter i mentalnosc s----------a.
Moglbys miec dwa metry, 30 cm fiuta i szczękę kwadratową jak fryzura Rutkowskiego to i tak z twoim mózgiem nawet bys nie wyrwal głuchej karlicy.
  • Odpowiedz
@Cedrik: Robiłem podobny eksperyment ze zdjęciami Chada
- brak opisu lub gówniany opis nie odstrasza tak jak przyznanie się do tego ,że jest się karłem
- jw w przypadku Chada działa samo wysłanie emotki a hej to już w ogóle napracowane
- niepowodzenie to wina ryja i przyznania się do bycia kruciakiem

Eksperyment z d--y.

Zrób lepszy i udowodnij ,że loszki nie uciekają od facetów 170 ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Cedrik:

I ostatnia rzecz - naprawdę Was dziwi, że kobiety chcą najlepszych opcji dla siebie? Wysokiego, opiekuńczego z kasą?


O widzę ,że to już niemal synonimy tzn kiedy facet jest wysoki to jest też bogaty, opiekuńczy, inteligentny, ma dobrą pracę i wykształcenie,...[ wpisz tu cokolwiek] a tak nie
  • Odpowiedz
Mam ból d--y o to ,że panny wolą wysokich a nic nie reprezentujących sobą facetów od tych co coś sobą reprezentują a nie są słusznego wzrostu.

Jako przykłady mogę dać ze szkoły średniej gdzie koleżanki na studniówkę wolały ściągać ziomków z zawodówek niż iść z niskim chłopakiem.


@a_ja_wole_rogale: Nie generalizuj. Nie zawsze panny wolą wysokich i nie wszystko zależy od wzrostu. No co to za stwierdzenie, że osoba po zawodówce
  • Odpowiedz