Wpis z mikrobloga

PORA OGŁOSIĆ WYNIKI TINDEROWEGO EKSPERYMENTU

Jak zapewne pamiętacie, tydzień temu podjąłem się niezwykle trudnego zadania, tj. zapoznania się z kobietą z moją 4/10 mordą i 170cm w opisie. Codziennie po dwa razy przesuwałem liimitową ilość kobiet. W ciągu tego tygodnia sparowało mnie tylko z dwiema kobietami z czego wszystkie bardzo szybko urwały kontakt. Można to ogłosić już oficjalnie: facet z wzrostem 170 cm jest na przegranej pozycji.

W komentarzach znajdziecie moje rozmowy z tymi sparowanymi.

#przegryw #tinder
AurenaZPolski - PORA OGŁOSIĆ WYNIKI TINDEROWEGO EKSPERYMENTU

Jak zapewne pamiętaci...

źródło: comment_hAlLFFT1C9dRVtU4Zd1MVdZO4vMv7JhY.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: no faktycznie piłkarze którzy mają 169 czy 170 cm (Dani Alves np. czy Messi) nie ruchają, w ogóle faceci w całej Polsce mają 170cm i nizej nie ruchają, no nie mają szans hahahaha, serio w takie idiotyzmy wierzysz?

Ruchają ale mają ciekawą osobowość + ładną mordkę. I są ekstrawertykami, dynamicznymi, ciekawymi świata osobami. A teraz daj więcej zdjęc z wakacji (mogą być fake), zainteresowan (mogą być fake), daj ciekawszy
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: teraz też ruchają, moze wiecej na roksie ale ruchają i głupie wykopowe mądrale tego nie zmienią. To usun tindera i poznawaj ludzi przez znajomych może. Masz nieciekawą twarz widocznie albo złą stylizację a na tinderze to ważne.
@Zona_Janusza_Tracza: haha daj spokój, zaraz sie zacznie że poleciałaś na jego siano albo dlatego że ma firme.
  • Odpowiedz
@Lechu1777: aha ... czyli radzisz mu co ma zrobić by dostac się co najwyzej do friendzonu ? co z tego ze ona go nawet bardzo polubi z charakteru skoro kiedy zobaczy go na zywo to i tak go wepcha na dzien dobry do friendzonu
  • Odpowiedz