Wpis z mikrobloga

PORA OGŁOSIĆ WYNIKI TINDEROWEGO EKSPERYMENTU

Jak zapewne pamiętacie, tydzień temu podjąłem się niezwykle trudnego zadania, tj. zapoznania się z kobietą z moją 4/10 mordą i 170cm w opisie. Codziennie po dwa razy przesuwałem liimitową ilość kobiet. W ciągu tego tygodnia sparowało mnie tylko z dwiema kobietami z czego wszystkie bardzo szybko urwały kontakt. Można to ogłosić już oficjalnie: facet z wzrostem 170 cm jest na przegranej pozycji.

W komentarzach znajdziecie moje rozmowy z tymi sparowanymi.

#przegryw #tinder
Pobierz
źródło: comment_hAlLFFT1C9dRVtU4Zd1MVdZO4vMv7JhY.jpg
  • 175
@AurenaZPolski:
Piszesz o swojej wadzie (wzroście) w miejscu gdzie masz się w krótkiej wypowiedzi zaprezentować tak, żeby kogoś sobą zainteresować. Po co to robisz? Napisz jeszcze, że masz wrzody na dupie, na pewno ktoś będzie zainteresowany. Sam sobie odbierasz możliwość rozwinięcia znajomości. Jakby Cię poznała i polubiła to wzrost Jej przeszkadzać nie będzie, a jak walisz z góry, że masz 170cm i teksty typu "hej" to od razu dajesz dwa znaki,
z doświadczenia: zdjęcie z siatką na owady i zdjęcie w górach z brodą którą pokrywa lód plus opis ze jesteś niedźwiedziem w skórze człowieka ʕʔ


@kjut_dziewczynka: o to faktycznie ciekawy pomysł. Wrażliwe i beztroskie, a jednocześnie zwierz. ()

@Lechu1777: z tym wzrostem to jeszcze większa histeria niż z rozmiarem penisa, a o jedno i drugie nikt nie pyta. (