Wpis z mikrobloga

@advert: typowy Janusz co mu wszystko przeszkadza. Jak już jesteś takim obrońcą trawnika to posprzątaj tam psie gowna, na pewno tam gdzieś są, będziesz miał co robić w niedziele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@advert: Wygląda jakbyś specjalnie chciał rozkręcić gównoburzę... Po #!$%@? się pytać co zrobić na wykopie? masz 5 lat i nie wiesz gdzie się w takiej sytuacji dzwoni?
@sakara: co to znaczy że nie ma miejsca? Na pierwszym zdjęciu nie widać żeby gość najechał na trawnik ORAZ nie widać jaki rodzaj parkowania w tym miejscu jest nakazany przez znaki drogowe

Przestańcie mnie wołać dzbany ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież dostałem od OPa drugie zdjęcie i przyznałem mu rację
@advert: Ja #!$%@?ę, po przeczytaniu komentarzy stwierdzam, że w tym #!$%@? kraju jeszcze długo nie będzie lepiej. Trawnik to nie parking, jak nie ma miejsca parkingowego to szuka się go gdzie indziej, ale nieeeee janusz musi pod blokiem tu stanąć, korona z wąsatego pustego łba mu spadnie jak samochód sto metrów dalej zaparkuje. A inne zjeby go bronią, normalnie #!$%@? rosja w centrum europy