Wpis z mikrobloga

@eryk-polska: nie, wprost przeciwnie mam dwa i motocykl. Gdybyś pzeglądał tagi motoryzacyjne pewnie byś mnie kojarzył..... ja zwyczajnie nie parkuje jak #!$%@? i tego samego wymagam od innych.
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: @bartez_94: @lsxol123: ale o co wam chodzi? dlaczego bronicie takiego jawnego łamania przepisów? nie potrafię tego zrozumieć, nie przeszkadza wam takie plucie w mordę? ze ktoś sobie postanowił, że stoi ponad przepisami, on sobie zaparkuje na trawniku i #!$%@? komu do tego. serio wam takie nastawienie nie przeszkadza?
  • Odpowiedz
@advert: mam wrażenie że wrzuciłeś gówno w wentylator i pięknie się ujawniła hipokryzja wykopków... Z jednej strony pod każdym postem ujawniającym nadużycia pracodawców jest ogólny hejt na januszy biznesu i nawoływanie do donosu do pip, albo wyzywanie rowerzystów którzy mają obowiązek jazdy po DDR a jadą po ulicy, z drugiej strony jak zgłosisz źle zaparkowany samochód to jesteś kapusiem, zazdrosnym nieudacznikiem który sam nie ma auta, polactwem i robactwem.... Bo kazdem
  • Odpowiedz
Bo kazdem zdążyło się zostawić samochód w niedozwolony sposób ale większość nie widzi w tym nic złego...

@kozaqwawa: no i po tym można właśnie poznać niedojrzałość tej grupy społecznej. "hurr, on nikomu nie szkodzi, zajmij się swoim życiem, donosicielu #!$%@? społeczniaku. "
te mentalne (albo i nie tylko mentalne) gimbusy nie rozumieją, że sami sobie szkodzą takim pobłażaniem dla łamania przepisów. albo zrozumieją dopiero jak sami zaczną płacić podatki, a nie
  • Odpowiedz