Wpis z mikrobloga

Gdybyście dostali lepszy wygląd i dorastali w normalnym środowisku, rano czekał by na Was słodki sms od dziewczyny. Niestety tak to pozostaje wegetacja i oglądanie szczęścia innych, ale nie martwcie się Wasze niedoszłe sympatie na pewno będą miały wspaniały dzień, więc możecie się cieszyć ich szczęściem. Wygląd = WSZYSTKO. #przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wygląd = WSZYSTKO


@Djapko:
D--a, a nie wszystko. Jestem przystojny(według niektórych nawet bardzo), dobrze zbudowany z kaloryferem, mam ponad 180 cm wzrostu i jestem długotrwale samotny. Poza tym, że losowe Kobiety poprawiają włosy jak mnie zobaczą, w klubach pijane loszki szarpią za rękę do tańca i ekspedientki w marketach się do mnie uśmiechają, nie daje mi to żadnych praktycznych korzyści. Wygląd jest mocno przereklamowany.
  • Odpowiedz
i co im po tej bajerze? Dla różowych tacy kolesie to błazny, czasoumilacze, a prują się i tak z Chadami.


@DoDoLot:
Kobiety to troszkę inne organizmy niż my, nie patrzą na potencjalnych partnerów jak na obiekt pożądań jak to robimy my, a w drugą stronę- ważniejsze dla nich jest jak się przy kimś czują. Jeżeli facet potrafi zbajerować, czują się przy nim dobrze i bezpiecznie to prędzej się nim zainteresują
  • Odpowiedz
  • 2
@Errad hahahahha, nie ma to jak żyć w złudzeniu. Patrzą na wygląd bardziej niż faceci, a do tego musisz mieć lepszy status, lepiej zarabiać, być bardziej dynamiczny albo po prostu być obcokrajowcem.
  • Odpowiedz
a do tego musisz mieć lepszy status, lepiej zarabiać, być bardziej dynamiczny albo po prostu być obcokrajowcem.


@Djapko:
Czyli jednak wygląd to nie wszystko.
  • Odpowiedz
@Djapko:
Powoli. Mówisz, że wygląd to wszystko, ale liczą się inne cechy czyli wygląd to jednak nie wszystko. Gdyby wygląd był wszystkim to wszystko inne by się nie liczyło, a jednak- liczy się.
Prosty wniosek- wygląd to nie wszystko.
  • Odpowiedz
@Djapko:
A może przyczyną Twoich problemów z Kobietami nie jest to, że jesteś brzydki, a to, że masz problemy z wysnuwaniem logicznych wniosków?
  • Odpowiedz
C--j z tym wyglądem. K---a. Widzę w około mnóstwo gości wyglądajacych kiepsko ale z racji szczęśliwego dzieciństwa, ogarniętej psychiki itp maja dużo znajomych i dziewczyny
  • Odpowiedz
Kobiety to troszkę inne organizmy niż my, nie patrzą na potencjalnych partnerów jak na obiekt pożądań jak to robimy my, a w drugą stronę- ważniejsze dla nich jest jak się przy kimś czują. Jeżeli facet potrafi zbajerować, czują się przy nim dobrze i bezpiecznie to prędzej się nim zainteresują niż jakimś tam przystojnym i niekomunikatywnym typem.

@Errad: Ale wiesz, że to jest p-----------o różowych dla beta cucków?
  • Odpowiedz
  • 1
@DoDoLot
Nie, to jest właśnie brutalna prawda, której niektórzy nie chcą dostrzec. Wiesz dlaczego Kobiety często przeskakują z kwiatka na kwiatek? Bo zjawia się ktoś, przy kim lepiej się czują, nawet jeśli staremu partnerowi nie mają nic do zarzucenia. Kobiety tak naprawdę nie kochają mężczyzn, a to jak się przy nich czują czyli tak właściwie to kochają siebie.
  • Odpowiedz
@Errad: dziwnym trafem lepiej czują się przy wysokich, dobrze zbudowanych kolesiach z kwadratowymi szczękami ¯\_(ツ)_/¯ Skończ wierzyć w te bajeczki... Wygląd to wszystko, charakter to dodatek.
  • Odpowiedz
  • 1
@DoDoLot
Ja tam nie widzę nic dziwnego w tym, że kobiety czują się bezpiecznej w towarzystwie wysportowanych mężczyzn i widzą lepszego kandydata na ojca ich dzieci w facetach o potencjalnie lepszych genach, co mogą wywnioskować po symetrycznej twarzy. Nie zaprzecza to temu, co napisałem wcześniej i nie sprawia, że nie mogą czuć się bezpiecznie przy brzydkich facetach.
  • Odpowiedz
@KarPaKo: no ok, ale w odróżnieniu od szczeniaka, (zwierzęcia bez świadomości jaką może uzyskać o sobie i swoich emocjach, zachowaniach człowiek), każdy z nas może wpłynąć na siebie. Można zmienić się. Bezwładnie, cały czas ludzie się zmieniają. To władnie, swoją pracą nad sobą, też mogą.
To nie jest tak w przypadku ludzi jak w twoim porównaniu, że uderzenie na zawsze wywiera wpływ. Można zmniejszyć wpływ i naprawić krzywdy i będzie
  • Odpowiedz