Wpis z mikrobloga

Gdybyście dostali lepszy wygląd i dorastali w normalnym środowisku, rano czekał by na Was słodki sms od dziewczyny. Niestety tak to pozostaje wegetacja i oglądanie szczęścia innych, ale nie martwcie się Wasze niedoszłe sympatie na pewno będą miały wspaniały dzień, więc możecie się cieszyć ich szczęściem. Wygląd = WSZYSTKO. #przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Djapko: wygląd to nie wszystko, ale zdrowie psychiczne i odpowiednie środowisko + normalne dzieciństwo pełne kolegów to już jest= wszystko, w końcu są brzydcy faceci którzy umieją w bajere
  • Odpowiedz
w końcu są brzydcy faceci którzy umieją w bajere

@Marasmeus: i co im po tej bajerze? Dla różowych tacy kolesie to błazny, czasoumilacze, a prują się i tak z Chadami.
  • Odpowiedz
Gdybyście dostali lepszy wygląd i dorastali w normalnym środowisku, rano czekał by na Was słodki sms od dziewczyny


@Djapko: Mam c-----y wygląd i dorastałem w c------m środowisku, a mimo to rano budzi mnie żona.

Co robię źle?
  • Odpowiedz
Gdybyście dostali lepszy wygląd i dorastali w normalnym środowisku, rano czekał by na Was słodki sms od dziewczyny.


@Djapko: jakby do mnie pisała sms kiedy spała obok i dopiero się przebudziła to bym uznał, ze do końca ją powaliło xD
  • Odpowiedz