Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rano wyprosiłem śmierdzącego pana żula, który jechał bez biletu w tramwaju. Byłem grzeczny ale potem zmieniłem ton na stanowczy i ostatecznie go wyciągnąłem z tego tramwaju. Czy dobrze zrobiłem? Spotkałem się dzisiaj z bardzo różnymi opiniami na temat tego. A co uważa wypok? Przyznam, że było to swego rodzaju załamanie, bo mam dość jazdy w smrodzie, coś dzisiaj we mnie pękło. Oczywiście nikt nie zareagował w tramwaju, wszyscy nos w telefonach. Ale jestem ciekaw waszej opinii na temat tego problemu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wroclaw #mpk #mpkwroclaw
  • 84
Może miał semestralny xd


@bialoruskie_standardy: @R0HYPN0L:

z takich śmieszno/strasznych historii to pamiętam kiedyś z życia studenta jak w jednym miesiącu impreza trwała 3 tygodnie dzień w dzień i przez ten czas nie wracałem do domu zrobić większego prania to kiedyś mnie pomylili w autobusie z żulem gdy dzierżyłem w ręku wino jabłkowe marki komandos a w kurtce miałem dwa kolejne
nawet się zdziwiłem, że mnie kanar nie pytał o bilet
@R0HYPN0L możliwe że wyrzuciłes znanego magistra (jego praca doktorska była zbyt skomplikowana i nikt nie zrozumiał) Pietraszke, niejakiego Gandalfa, zepchnietego na margines przez lobby trygonometryczne ponieważ obalil on znane równanie sinus kwadrat plus cosinus kwadrat polskie #!$%@? równa się jeden.
Jak dla mnie naruszyłeś aksjomat nieagresji. Nie różni się niczym od #!$%@? kogoś bo nieestetycznie wygląda (czasem sebiksy podejmują takie akcje na ludziach o innej karnacji lub obnoszących się ze swoim homoseksualizmem). Bardziej uzasadnione byłoby jakbyś wykopał w środek zawieruchy śnieżnej kogoś kto kaszle/ma katar żeby nie zarażał innych. Jedno i drugie to #!$%@?ństwo ale drugie przynajmniej jakoś racjonalnie uzasadnione.
@TomdeX: !Widziałem ten materiał, śledzę cały ten kanał. Nie widzę jak to ma się do sytuacji. Powiedziałem mu, żeby poszedł do ośrodka i się ogarnął. Od pomocy bezdomnym są odpowiednie służby.

@maciejze: ! Znam pietraszka, to nie był on ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@miki4ever: ! I zatrzymać tramwaj na bóg wie ile? Pan łamał regulamin, jestem obywatelem, który wyegzekwował regulamin z ramienia MPK ( ͡