Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rano wyprosiłem śmierdzącego pana żula, który jechał bez biletu w tramwaju. Byłem grzeczny ale potem zmieniłem ton na stanowczy i ostatecznie go wyciągnąłem z tego tramwaju. Czy dobrze zrobiłem? Spotkałem się dzisiaj z bardzo różnymi opiniami na temat tego. A co uważa wypok? Przyznam, że było to swego rodzaju załamanie, bo mam dość jazdy w smrodzie, coś dzisiaj we mnie pękło. Oczywiście nikt nie zareagował w tramwaju, wszyscy nos w telefonach. Ale jestem ciekaw waszej opinii na temat tego problemu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wroclaw #mpk #mpkwroclaw
  • 84
@shitty_support: Czegoś takiego zupełnie nie rozumiem, przecież to niebezpieczne. Takie osoby często napadają i kradną, żeby mieć na kolejną działkę ( ͡° ʖ̯ ͡°) U nas na klatce niedawno spał bezdomny, wezwaliśmy straż miejską ale odmówili przyjazdu bo to nie ich problem. Jeżeli nie jest agresywny to nic nie muszą robić (°°
@R0HYPN0L: Raz, że musi wezwać policję, dwa, że motorniczy generalnie nie garną się do ogarniania takich sytuacji. Dodatkowo we Wro jest coraz więcej pań motorniczych, więc z tym wywalaniem przez nie panów żuli no to tak średnio bym powiedziała. Mnie się na szczęście rzadko zdarzało jeździć z takimi osobami, ale raz się zdarzyło na tyle grubo, że z miejsca zapamiętałam, że jak drugi wagon jest nienaturalnie pusty w stosunku do pierwszego
@R0HYPN0L: Napisz gdzie mieszkasz, wyślę ci czteropak piwa. Czasem od niektórych indywiduów tak jedzie, że włosy skręcają się na głowie i człowiek DOSŁOWNIE jest na skraju porzygania się. Dlatego z pojazdów trzeba usuwać śmierdzieli. Ciężko przy tym dywagować czy śmierdziel śmierdzi, bo ma przesrane w życiu i jest bezdomny, czy dlatego, że się menda zwyczajnie nie raczy umyć.
@R0HYPN0L: Pamiętam raz jak wieczorem wsiadłem do busa na same tyły i wbił żulens jebiący niemiłosiernie, kierowca łysy typo po 40-50tce, wychodzi z celi i #!$%@? na tyły w kierunku vipa, staje przed nim i takie soczyste, cichym, #!$%@? głosem ,,#!$%@?'', 10 sekund ciszy, żul zero reakcji a kierowca wrócił. Ja oczywiście speszony sytuacją bo myślałem że mu zaraz #!$%@?, ale popieram zachowanie kierowcy xD
@R0HYPN0L Moim skromnym zdaniem zamiast robić z tego aferę to gdzieś w mieście na pewno jest miejsce w którym byś mógł zapłacić 5-10zl aby się wykapal tym samym rozwiązując problem oraz robiąc dobry uczynek.
Czy dobrze zrobiłem? Spotkałem się dzisiaj z bardzo różnymi opiniami na temat tego


@R0HYPN0L: Nie #!$%@? bardzo #!$%@? dobrze zrobiłeś, bez biletu? - niech #!$%@?, śmierdzi? - niech #!$%@? podwójnie. Chętnie bym ci pomógł, tylko szkoda butów sobie pobrudzić.
@R0HYPN0L: No właśnie tego jej nie mogę wytłumaczyć, a szczerze mówiąc, jako drobna kobieta trochu się cykam że mi jakieś #!$%@? w łeb da. Żul to się najwyżej zesra pod siebie, ale jak wpuszcza ćpunów to już mi ciśnienie skacze. Rano się budzą na głodzie i szukają guza. Jeden to chyba ze 3 lata już tą samą gadką, że od dwóch tygodni jest bezdomny dopiero i żeby mu pomóc i dać