Wpis z mikrobloga

Kiedyś traktowałem z przymrużeniem oka wasze wpisy o wzroście, zarobkach itd. Wiedziałem, że to prawda, ale nie spodziewałem się, że różowe potrafią być aż tak wybredne.

Rozmawiałem ostatnio z kuzynką i opisywała mi jakiego chce chłopaka. Jej minimalne wymagania:
-185 cm wzrostu
-20 cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-wykształcenie wyższe, co najmniej stopień magistra
-dynamiczność
-wysportowany
-co najmniej 8k netto miesięcznie

Co ona ma do zaoferowania?
-twarz 5/10
-tona tapety
-nadwaga (nie jest wielorybem, ale ma widoczną nadwagę)
-wykształcenie średnie, liceum ogólnokształcące
-wzrost około 160 cm
-jedyne zainteresowania to imprezy co drugi dzień i seriale
-brak pracy

Trochę różowy przegryw, ale na własne życzenie. Mimo tego i tak może przebierać w facetach, ale wszystkich odrzuca bo nie spełniają któregoś z wymagań. Od jakiegoś czasu próbuje ją podrywać przegryw. Przegryw z wyglądu, bo z charakteru moim zdaniem spoko, dynamiczny jak na swój wygląd. Przez wzrost trafił do friendzone. (innych wymagań też nie spełnia)

Teraz zupełnie inaczej patrzę na wasze wpisy o różowych i zepsutym rynku matrymonialnym.
#przegryw #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #stulejacontent #gownowpis #tfwnogf
  • 19
  • Odpowiedz
Przecież to są bardziej marzenia niż wymagania. Wiadomo, ze skonczy finalnie z pierwszym, ktory sie nawinie kiedy zaboli ja dupa z samotnosci. Dodatkowo to jest prawo kazdego do wiazania sie z kim chce. Jak ktos jest 1/10 to swojej mordy nie widzi tylko twarz partnerki wiec nie dziwie sie, ze chcialby minimum 6/10.
Potem #!$%@? alkoholizm się szerzy bo kolesie sie wiaza z brzydkimi dupami i w domu wola funkcjonowac w stanie
  • Odpowiedz
@Eigerstand: jak Wy nie kumacie tych wymagań wcale :D Połowa wykopu pod tagiem przegryw używa tej trp-owej terminologii a nie kuma, że te "wymagania" to zwykły shittest.

Straci głowę dla pierwszego, który będzie przebojowy, nie będzie wyglądał źle i przede wszystkim a) będzie miał na nią kompletnie wywalone a wręcz traktował ją jak niewartą uwagi gówniarę, kaszalota, upierdliwy hałas w tle b) uderzy do jej brzydszej w jej mniemaniu kumpeli
  • Odpowiedz