Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak znaleźć prace jako junior programista bez statusu studenta? Nie wiem co robić, CV rozsyłam już od 9 miesięcy w Warszawie i dostałem dwie odpowiedzi. Szukam jako junior front-endu. Czytajac grupki juniorskie widzę, że są ludzie którzy od roku już szukają zatrudnienia i wrzucają co kilka tygodni swoje portfolio z nadzieją, że ktoś się odezwie.

#programowanie #naukaprogramowania #frontend

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 80
Przeglądaj nofluffjobs czy justjoinit. I cały czas poprawiaj portfolio. Zrób jakiś ciekawy projekt wykorzystujący jakieś zewnętrzne API albo API przeglądarkowe. Żeby to nie była lista ToDo albo kolejne copy past z jakiś tutoriali.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zrób z 5 -10 stron wizytówek używając scss / jquery / bootstrap, wszystko rwd piękne i pachnące, naucz się podstaw sql i backendu najlepiej w php lub w node, z którym pewnie już miałeś do czynienia, zrób z 2 - 3 projekty używające CMSa, zintegrowane z mysql czy psql, przykładowe obrazki i lorem ipsum tekst, naucz się podstaw jakiegoś modnego freamworka angular / react / vue, zrób jedną aplikację backend
@kwasyizasady: Rady jak dla typowego janusza frontendu od jeszcze większego janusza. Szczególnie te:

Zrób z 5 -10 stron wizytówek używając scss / jquery / bootstrap, wszystko rwd piękne i pachnące, naucz się podstaw sql i backendu najlepiej w php lub w node, z którym pewnie już miałeś do czynienia, zrób z 2 - 3 projekty używające CMSa, zintegrowane zmysql czy psql, przykładowe obrazki i lorem ipsum tekst