Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak znaleźć prace jako junior programista bez statusu studenta? Nie wiem co robić, CV rozsyłam już od 9 miesięcy w Warszawie i dostałem dwie odpowiedzi. Szukam jako junior front-endu. Czytajac grupki juniorskie widzę, że są ludzie którzy od roku już szukają zatrudnienia i wrzucają co kilka tygodni swoje portfolio z nadzieją, że ktoś się odezwie.

#programowanie #naukaprogramowania #frontend

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 80
@theacid: Mnie też, dlatego napisałem, że nie umiem :)
@Czarzy: może mało płacicie? trochę kandydatów mieliśmy co coś tam umieli. Większy problem mamy ze znalezieniem frontenda sensownego. Chcielibyśmy seniora, a zgłaszają się sami juniorzy, albo backendowcy co chcą się nauczyć fronta - i jeszcze może byśmy zastanowili się.. ale oni chcą oczywiście 15k.
@warning_sign i dlatego ludzie jak op powinni szukać w nim szansy, nikt nie każe być do końca życia klepaczem PHP ale jak tym ludziom nawet nie chce sie zrobić analizy rynku tylko lecą od razu w to co popularne to się nie dziwię że nie mogą znaleźć pracy... Ps. Ja też nie mam miliarda lat doświadczenia ale taski jakie się daje juniorom w firmach to jest poziom piaskownicy i jak ludzie na
@warning_sign: :( Dziś zacząłem zastanawiać się czy jednak nie przejrzeć tych juniorów, może trafi się jakiś ambitny, chętny do nauki, chcący trochę mniej kasy (no bo nie dam mu tyle co seniorowi przecież). A też koło pół roku szukamy fronta.
Zacząłem rozumieć skąd oferty dla fronta z budżetem 22k ;)