Wpis z mikrobloga

a wyjaśnisz akurat dlaczego do 3 miesiąca? A nie 3 miesiąca i nie wiem, 5 dni? Albo 2 miesięcy i 20 dni? Jest to czymś uzasadnione czy tylko tak luźno rzucona wartość?


@cienki137: bo wtedy ma już główkę i rączki, więc trochę tak głupio
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@cienki137 Tak, świat mi się posypie - bo mam depresję, nienawidzę dzieci i nie chcę ich w swoim życiu, nigdy. Ja również stosuję zarówno tabletki jak i gumki, lecz jeśli cokolwiek się stanie to nie zostaje mi w tym kraju nic innego jak s---------o. Wtedy będę miała prawo do własnego ciała.
  • Odpowiedz
@cienki137: Już wyjaśniam, do 3 msc ponieważ mnie więcej od 8 tygodnia u płodów zaczyna rozwijać się centralny ośrodek nerwowy. Napisałem że dla mnie do narodzin aborcja jest moralna bo jest to wygodniejsze dla potencjalnej matki, a to jej wygodę powinno sie stawiać na pierwszym miejscu w tym przypadku.
  • Odpowiedz
@Koritsu: a, dobra, spoko, czyli po prostu p---------e osoby, która jest nieszczęśliwa ze swojego życia.

Wyobraź sobie, że w depresji siedziałem jakoś 10 lat, były okresy, że nie miałem się serio do kogo odezwać, próbowałem sobie odebrać życie itd. ALE ZA NIC by mi nie przyszło do głowy, by po wpadce wyskrobać życie, bo o boże sobie nie poradzę.
  • Odpowiedz
@marcelus: Człowiek upośledzony ma samoświadomość w przeciwieństwie do płodu. Efektem zapłodnienia tak, ale właśnie do niego nie chcemy dopuścić, ale jeśli zawiedzie antykoncepcja trzeba się pozbyć ciąży, prosta sprwa.
  • Odpowiedz
@Koritsu: Boję się że legalizacja aborcji tylko doprowadzi do nadużywania aborcji. Po co antykoncepcja skoro można wyskrobać za rogiem? Mam chociaż nadzieję że taka aborcja do któregoś tygodnia będzie 100% płatna, jeszcze podatnicy mieliby się składać na idiotów
  • Odpowiedz
@Koritsu: co? xD Że nikt nie będzie nadużywał, bo to nieprzyjemny zabieg? xDDDDD Sam fakt, że ponad 95% aborcji w stanach jest przeprowadzanych z powodów nie wynikających z gwałtu, z wady płodu czy z zagrożenia życia matki mowi samo przez się.
  • Odpowiedz