Wpis z mikrobloga

#!$%@? z kim ja się zadaje.

Siedzę sobie w piątek ze znajomymi na działce i nagle temat, że niedawno się rozstałem z dziewczyną to może szukam nowej bo moja koleżanka ma kogoś wolnego. Pytam się kogo ma i okazuje się, że 30 paro letnia #madka bez pracy z 15 letnim gówniakiem po 5 letnim związku xD Oczywiście szybko zmieniłem temat i dostałem tam parę pocisków za to, że wolę się 20 paro latkami się uganiać ( ͡º ͜ʖ͡º) Mniejsza o to bo zaraz się koleżanka nakręciła i zaczęła #!$%@?ć dupę jej byłemu bo uwaga po 5 latach związku przestało się układać i ze sobą zerwali. Gość miał pracę i własne mieszkanie, więc logiczne, że po zakończeniu związku #!$%@?ł ją na zbity pysk dając jej 4 dni na znalezienie sobie czegoś, żeby mieć gdzie mieszkać(dla mnie 4 dni za dużo) Oczywiście każdy przyklaskiwał koleżance bo jest lubiana i wyszło z tego, że gość który utrzymywał tego pasożyta 5 lat teraz jest #!$%@? i kawałem #!$%@?. Jako jedyny się oburzyłem, że przecież dobrze zrobił i nie widzę innego wyjścia to usłyszałem, że powinien dać jej mieszkać ze sobą póki ta nie znajdzie pracy xD
#logikarozowychpaskow #zwiazki

Historia pięknie pokazuje, że nieważne jak będziesz dobry w związku ludzie uwierzą temu kogo bardziej lubią i z troszczącego się misiaczka zostaniesz najgorszym #!$%@? w parę dni bo nagle odcinasz pępowinę i zaczynasz myśleć o sobie
  • 10