Wpis z mikrobloga

@drzewko94: kolejny przykład kupiłem kiedyś iPhona 5s, dobre kilka lat temu - wtedy troszkę kosztował. Miałem go równie dlugo - ponad 3 lata. Nie lubię wojen andek vs ios, ale lubię kupić sobie święty spokój i nie żałować, ze coś mnie irytuje w telefonie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@drzewko94: Szanuje swoje pieniadze wiec kupuje flagowce uzywane Samsunga.
Mam obecnie Samsung Note 3 3Gb ramu, dobry aparat, dobry procek, wymienna bateria, gniazdo jack I micro sd oraz najnowszy android z xda ;) a to wszystko za 700zl w zeszlym roku.
Kolejny telefon to pewno używany Samsung note 5 albo nowe Xiaomi.

Skoro nie widac różnicy to po co przepłacać?
  • Odpowiedz
@drzewko94: wiesz co jest jedną z rzeczy za którymi nie tęsknię za granicą, a która jest mocno zakorzeniona w Polsce? Zaglądanie innym do portfela, paskudny nawyk. Żyj i daj żyć innym. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stalker094: ile monitorow mozna podlaczyc?, jakie zlacza posiada tzn ile usb, hdmi, mozna zainstalowac tam instalowac serwery, bazy danych? Jak wyglada praca na zdalnych pulpitach? Ile dyskow dasz rade tam podpiac?
  • Odpowiedz
w zasadzie jeśli go kupię to głównie za sprawą hajpu, a nie realnych możliwości


@Kejran: dla mnie "realne możliwości" to właśnie aparat, którym można fotografować gwiazdy i zorze polarne, płynnie działające pokemony, no i chyba tyle.

Ale tak czy tak, iOS trochę lubi w-----ć, zwłaszcza jak synchronizuje iCloud kiedy nie chcesz, a jak wyślesz zdjęcie z kompa, to nagle się nei chce
  • Odpowiedz
@drzewko94: dokładnie tak - normalny człowiek, który nie używa telefonu do jakichś obliczeń inżynieryjnych albo innych wymagających CPU i pamięci zadań, nie potrzebuje telefonu za więcej niż 500zł
  • Odpowiedz
@drzewko94: xD czemu akurat 800, bo sam za tyle kupiles? xD jak ktos zarabia w polsce 2k to kupi za tyle ile go stac, a jak ktos zarabia 15k to czemu ma kupowac telefon za dniowke jak moze za tygodniowke i miec lepszy xD
  • Odpowiedz
@drzewko94: Zgadzam się ;) dla mnie ta kwota to 500zł. Za 500zł dostaje się wystarczające 2GB ram, przyzwoity procesor i 16 a czasem 32GB wbudowanej pamięci + oczywiście slot na karty SD. W tym jeszcze jest z reguły całkiem dobry wyświetlacz. Myślę, że ponad te 500-800zł to na prawdę wydziwianie i wymysły.
  • Odpowiedz