Wpis z mikrobloga

  • 10
@drzewko94 No masz rację w 100%, myślę o iPhonie 8 albo X i tak głębiej się zastanawiając w porównaniu do Xiaomi Redmi 4x za śmieszne 500zł poza lepszym, wykonaniem, aparatem i ekranem to jeden #!$%@?(systemów nie porównuje, bo to temat rzeka) i w zasadzie jeśli go kupię to głównie za sprawą hajpu, a nie realnych możliwości.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 616
@drzewko94:
- kupowanie samochodu pow. 20 000zł to bezsens, bo i tak Pandą dostaniesz się z punktu A do punktu B
- kupowanie mieszkania pow. 100 000zł to bezsens, bo po co komu wielki salon i trzy pokoje
- kupowanie dużego łóżka to bezsens, bo wyśpisz się też na karimacie
- jedzenie w restauracji to bezsens, bo schabowym w domu też się
  • Odpowiedz
@drzewko94: znajomy wykończył już drugiego chińczyka (i nie, nie chodzi tu o jakieś pęknięte ekrany, tylko o ledwo zipiące podzespoły), podczas gdy ja kupiłem flagowca rok wcześniej niż on zakupił pierwszego z nich i nadal dobrze się trzyma
  • Odpowiedz
@UberKatze: wypisałeś rzeczy, w których jedną z głównych cech funkcyjnych jest komfort
-większe łóżko - lepszy komfort spania
-większe mieszkanie - komfort posiadania dużej przestrzeni
Ale jak to się ma w przypadku telefonu? Komfort korzystania taki sam, czasy w których odczuwalna była różnica z szybkości działania telefonu już dawno za nami. Materiały z których wykonane są telefony za np. 800 a 2500 pln są praktycznie takie same (szkło i metal).
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@drzewko94: no nie wiem. Byłem wieloletnim użytkownikiem flagowców Sony i Samsunga, ale przy okazji premiery iPhone 7 kupiłem Plusa i nie mam zamiaru już wracać do Androida. Komfort użytkowania telefonów z iOS jest nieporównywalnie lepszy. Swoją siódemkę niedawno sprzedałem i czekam na Xs, a teraz mam swojego byłego Samsunga i mnie szlag trafia. A jest to niedawny flagowiec.
  • Odpowiedz
@drzewko94: mówię o tej promce ttps://www.pepper.pl/promocje/oneplus-3-55-1080p-amoled-snapdragon-820-6gb-ram-64gb-pamieci-nfc-16mp-geekbuying-100699
Telefon za 800 zł to wciąż mało, zazwyczaj brak NFC, kiepski aparat, sredniawy procesor (tak, jak ktoś gra na telfknje np. pubg to procesor i RAM się liczy). Do 1500 zł to bym się zgodziła bo jest kilka propozycji, gdzie znikoma jest granica między telefonami za 2,3 czy 4 k zł
Ofc bierzemy pod uwagę nówki bo używki (w szczególności w Polsce) są drogo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@drzewko94: nie wchodzę w żadną wojnę tylko daję ci do zrozumiemia, że kupno droższego telefonu to często też jest kwestia poprawy komfortu. Ja prowadzę biznes i kontakt z klientem jest dla mnie bardzo ważną sprawą. Komfortowa jest dla mnie pewność niezawodności mojego sprzętu. A to się tyczy też normalnych ludzi. Jak ktoś się lubi bawić w częste romowanie systemu, czyszczemie pamięci i zawartości telefonu to proszę bardzo. Ja nie lubię,
  • Odpowiedz