Wpis z mikrobloga

@UberKatze: Akurat drogie zegarki to kategiria biżuterii, a nie niezawodnego sprzętu. W gimnazjum dostałem zegarek za 400zł. Mjota bodaj os20 i szafirowe szkło. 12 lat, zero problemów, zero rys na szkle. Późni 10-15s/mies. Po 12 latach.
Nikt nie kupuje zegarka za 20-30k dla niezawodności. Tak jak nie kupuje się pierścionka z brylantem dla niezawodności.
  • Odpowiedz
@UberKatze: Tak jak i z zegarkami mechanicznymi. Sam mam dwa. Są dużo droższe, bardziej pożądane... No, ale nawet najdroższe mechanizmy nakręcane nie są w stanie konkurować z najtańszym kwarcem za 100-150zł, jeśli chodzi o dokładność.
Tylko tu nie kupuje się zegarka dla uber-dokładności, tylko dla samej świadomości posiadania małego cudu techniki na ręce. Jak i z biżuterią. Przecież można kupić lewe sztuczne brylanty i 99% ludzi i tak nie dostrzeże różnicy,
  • Odpowiedz
  • 4
Czyli tak jak obstawiałem, chore zajawki, zeby pokazac ze mnie stac i na tym lista sie konczy..
Nie ze mnie dupa boli bo sam duzo handlowalem telefonami dla zysku i przez moje rece przechodzily bardzo drogie sprzety. Uzywalem s8+ przez 2 miesiace a potem przesiadlem sie na firmową a3 (2017) i nie widze kompletnie zadnej roznicy w dzialaniu stad moje przemyslenia i ten post. Telefon elegancki szklano metalowy z bardzo dobrym aparatem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@drzewko94: najbardziej plusowany wpis...
#!$%@? xD

Drugi najbardziej plusowany wpis?
Porównanie do mieszkania xD

Trzeci?
Nie stać Cie xD

Wykop w pigułce i wersji instant...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@drzewko94: Sam miałem S8+ używałem miesiąc. Nie warto dla 1s szybszego włączenia YT i ciągłego strachu że Ci upadnie czy ktoś ukradnie.

Z s8+ przesiadlem się na Note3 i różnica tylko taka że aplikacje włączają się minimalnie wolniej i brak czytnika linii. Ale to chyba za mało żeby jeden kosztował 300 a drugi 3300.

Wszystko opiera się o bajery które nudzą się po tygodniu i więcej ich nie używamy.
  • Odpowiedz
@drzewko94: kto co lubi, ja osobiscie na telefonie tylko wikop, jakas muzyka, przegladarka, mail i dzwonienie, wiec mi nie potrzebne nic poza wlasnie cene takiego sredniaka
  • Odpowiedz