Wpis z mikrobloga

W kwestii aparatu - jestem przeciętnym użytkownikiem i nie, nie wystarczy mi w dzisiejszych czasach aparat z telefonu za 800 zł oraz nie, nie chcę kupować osobnego aparatu foto.


@kaspe: aparaty w telefonach to zupełnie inna bajka... Szlag mnie trafia, że np. ten w IP7 w ogóle się nie nadaje do słabszych warunków oświetleniowych - w nocy szkoda nawet sięgać po telefon żeby zrobić zdjęcie ( ͡° ʖ̯ ͡
@drzewko94: tu nie chodzi o priorytet ale jak ma się już trochę kasy odłożonej i taki telefon za 3-4 tysiące nawet nie poruszy twoim kontem to wtedy można sobie na niego pozwolić
@drzewko94: i tak wiadomo w sumie mozna by nadal dzwonic z nokii 3310 ktora swoja droga nokia wskrzesila xD nikt nie broni. mozna dobrze tak zyc moze nawet lepiej i mniej zmartwien. tylko ze natura ludzka jest taka, ze jak cos ma to sie przyzwyczai i chce wiecej i lepiej. i np w takim iphone x zrobisz w sekunde zajebiste selfie i wygladasz zajebiscie nawet bez filtrow
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drzewko94: Eh, widać Panie, że za bardzo technologią się nie interesujesz.

Ekran podobny w telefonie za 800? ( ͡º ͜ʖ͡º) Musisz mieć dużą wadą wzroku (bez urazy). Wiesz, z taką gadką to mogłem nie kupować nowego telewizora za 6k tylko używać dalej kinoskopowego (bo i tak nie widać przecież różnicy). Imo postawiles tezę i za wszystko chcesz jej obronić. Jak zobaczyłem jak wyglądają filmy 4K 60FPS
@RaVV: wiem o tym i boleję, że nie ma jakiegoś wydania z większą matrycą. Inna sprawa, że jest na rynku trochę telefonów dobrze radzących sobie w słabych warunkach oświetleniowych, więc najwyraźniej się da...
@enron: Patrz P20 pro :)


@RaVV: i super, ale... nie ma IOSa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja tylko mam pretensje do Apple, że nie umie wsadzić dobrego aparatu do swoich telefonów...
@drzewko94: jak mnie #!$%@? ocenianie wydatków innych osób. Chcesz telefon za <800 zajebiscie, chcesz droższy? Zajebiście. Co Ci do tego za ile ktoś inny kupuje?
@drzewko94 kto co lubi, ja naprzyklad #!$%@? telefony jak tir osobowki dlatego kupuje telefony do 1000zl w ofercie firmowej można lyknąc dobry telefon w dobrej cenie.
uwazam, ze nie warto doplacac kupe siana, zeby podreperowac aparat. Bardziej oplaca sie kupic dobry aprat i robic juz w ogole 100 razy lepsze foty niz nawet p20pro


@drzewko94: argument na poziomie "po co latarka w telefonie, lepiej kupić porządną latarkę taktyczną i sobie oświetlać wszystko dużo mocniejszym światłem". A dla mnie kluczowy jest właśnie ten komfort, że nie muszę nosić aparatu, żeby robić dobre zdjęcia, również szerokim obiektywem. Więc masz