Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@drzewko94: ja mam takie dwa przykłady na sobie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pierwszy to zegarek Citizena, który trzyma się dzielnie już cztery lata. Kosztował coś ponad 2600zł, a jeszcze nie miałem z nim w ogóle problemów po czterech latach gdze zegarki za kilka stówek się rozsypywały po czasie lub przestawały działać. Ten zegarek noszę codziennie, nawet na imprezach gdzie kilka razy o coś nim przywaliłem.

Drugi to
  • Odpowiedz
@UberKatze: no ok ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciuchy też kupuje lepsze ze względu na trwałość ale nie sądze, że różnica w cenie telefonów ze średniej i wyższej półki wpływa na ich wytrzymałość. Przykład - seria A samsunga, nowa a3 za mniej niż 700 zł. Wykonana ze szkła i metalu.
  • Odpowiedz
@drzewko94: mój przykład, kupuje telefon za 800 zł, pewnie jakiś xiaomi. Pierwsze co rozczaruje mnie aparat fotograficzny(wiadomo to nie lustrzanka, ale fajne zdjęcia lubię), zacznie się wieszać po roku użytkowania, bateria tez pewnie do wywalenia, będzie kosztować 100 zł. Pewnie kiepski zasięg będzie miewał czasami, problemy z nawigacja. Jednak telefon w dzisiejszych czasach zastępuje kilka urządzeń i lepiej żeby był lepszy, co niestety oznacza droższy. No nie chce sobie przypominać mojej
  • Odpowiedz
@pop_up: nie mówie, że każdy telefon za 800 zł. Generalizujesz po 1 feralnym modelu. Ja używam a3 2017 już niemal rok, nie widze spadków wydajności, telefon całkowicie się sprawdza, robi bardzo dobre zdjecia. Żeby nie było, wcześniej miałem S8+ i szczerze nie widzę sensu dopłacania ponad 1000 zł. Aparat s8+ rzeczywiscie duzo lepszy ale do wywołania fotek a3 starcza, a jak ktoś chce wycisnąć więcej z fotografii to i tak nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@drzewko94: też tak sadzilem dopóki nie kupiłem pierwwsy raz droższego telefonu (OnePlus 6 - miesiąc temu)

Komfort użytkowania ogromny. Fakt, że mogę polegać na tym urządzeniu rowniez. Jedziesz do miejsca którego nie znasz? Zaden problem, GPS w 1s się połączy i pokaże gdzie jesteś.

Do tej pory każdy telefon jaki wcześniej miałem (około 700 zł srednio) był ze mną jakiś rok max po takim czasie było słabo z jego dzialaniem. Tymczasem
  • Odpowiedz
@UberKatze: spróbuj popatrzyć na to rozsądnie. Samochód za ponad 20k jest szybszy, lepiej wyposażony, wygodniej się w nim siedzi, wygodniej jeździ przez kupę systemów, pewnie też lepiej wygląda. Większe mieszkanie to większy komfort życia, bo nie jesteś zawalony meblami i pudłami, większe łóżko to lepszy sen, a jedzenie w restauracji to raczej przyjemność, niż prymitywne zaspokojenie głodu.
Tymczasem telefon za 2,5k od telefonu za 1000 zł różni się tym, że fejsbuk
  • Odpowiedz
  • 2
No niby tak, ale jednak nie. Myślałem tak jak Ty i używałem jakichs budżetowcow typu Lenovo k5 czy xiaomi 4A, które miały te 2gb pamięci i niby wystarczały to podstawowych czynności. Ale zdjęcia robiły takie, że miałem ochotę rzucić nimi o ścianę. Zakupiłem teraz nowy stary flagowiec Szajsunga - S7. O panie! Jaki to ma aparat i wyświetlacz. Klękajcie narody!

Rozumiem więc ludzi, którzy mają hajs i jarają ich nowe zabawki. Masz
  • Odpowiedz
@UberKatze: Jakie widzisz praktyczne zastosowania dla telefonu za 7kPLN. Pytam serio. Nie hejtuję kupowania flagowych telefonów, ale zastanawia mnie... Co możliwego do wykorzystania w praktyce posiadają, że opłaca się na nie wydać 6-7kPLN (poza aparatem, kamerą).
I nie pytam o suche parametry.
  • Odpowiedz