Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: Napiszę to tutaj tylko raz, bo wiem już że nie ma sensu z Tobą dyskutować. Kilka razy Ci pisałem, że jeżeli chcesz podyskutować o Steemie i wyrazić jego krytykę, to zachęcam do napisania posta na Steemit. Ręczyłem kilka razy, że nie zostanie on oflagowany, "ocenzurowany" i na pewno wywoła jakąś dyskusję, pewnie nawet coś tam zarobi. Wybrałeś jednak przychodzenie na nasz chat kilka / kilkanaście razy, zawsze #!$%@?ąc go wypowiedziami
@CarlGustavJung:
Uuuuuu antycyberpunkizm....
Chłopie, przecież ja sobie jaja tylko robię. Jeszcze kilka dni temu tam siedziałem z wami i sobie normalnie długo dyskutowaliśmy. Nawet jakieś memy ze mną robili. O dziwo, ci na chacie to są nawet ogarnięci ludzie i kumają ocb. Inaczej niż społeczność ze steem z wpisów.

Ty sobie ubzdurałeś że coś #!$%@?. Wpadłem normalnie pogadać to na starcie knebla dostałem od jednego fanatycznego shiciarza bo tam 90% ze
@cyberpunkbtc: Saunter z chatu to ja. Śmieszkowaliśmy z toba chwile bo nawet było to zabawne jak uprawiasz mowę egocentryczną niczym dwuletnie dziecko, ale na dłuższą metę wszystkich twój sposób wypowiedzi męczył i każdy miał ciebie dość.
@CarlGustavJung: Kilka dni temu przesiedziałem tam kilka godzin i nikt nie miał mnie dość. Normalnie dyskutowaliśmy. Ty jesteś po prostu uczulonym shiciarzem. Ty i Rafalski. Was dwóch jedynie bolę :D
Nawet ten Jacekw od witnessów się tak nie pruł pomimo naszej grzany z HF
@cyberpunkbtc: jestes zabawny do cna, nikt nigdy z nas nie napisal ze lubi szity, do tego wiekszosc trzymamy w btc, ale nie ty musisz sie podniecac jakbys pierwszy okres dostal, idz sobie znajdz jakas robote, a nie dupe zawracasz