Wpis z mikrobloga

  • 3477
Z racji tego, że od dziś znów jestem bordo :-D to robię #rozdajo zestawu degustacyjnego #chilizgobim

W zestawie jest około 25 odmian o różnym stopniu ostrości. Kilku Mirków dostało już zestaw w zeszłym tygodniu, więc mogą poświadczyć, że owoce robią robotę.

Przykładowy zestaw na zdjęciu rozłożony na serwecie w kratę. Każda papryczka ma etykietę z numerkiem po którym można z listy odczytać co to za odmiana.

Chętnych zapraszam do plusowania. Losowanie po 24 godzinach mirkorandom. Wysyłka na mój koszt.

#chili #chilihead #papryka #papryczki #gotowanie #kuchnia #domowyogrod #jedzenie #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #rolnictwo #wies #goomowesosy #ostrezarcie #ostresosy
Pobierz gobi12 - Z racji tego, że od dziś znów jestem bordo :-D to robię #rozdajo zestawu deg...
źródło: comment_gnYjjwJWugFLgsjgaQbk2ofvAQIDGrod.jpg
  • 112
@wacek_1984 Nie no bez przesady, aż tak okrutny to nie jestem.

@robsosl Ale nie smakują jak kabanosy :-P Kabanosy nie parzą :-P A tak serio to odmiana Thunder Mt. Longhorn i jest średnio ostra.
@drobny2395

@AndrzejCieWidzi U mnie w zestawie też są, jako jedne z łagodniejszych ( _)

@1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2 Możesz odzywać się na PW, bo właśnie kilku Mirkom robiłem takie zestawy w zeszłym tygodniu za drobną odpłatnością :-P Mam
@gobi12 A można od Ciebie kupic/dostać jakiś zestaw nasionek? Mam w domu skorpiona (czerwonego), żółte i czerwone habanero, piri piri, jalapeño i jakieś zwyczajne chili. I ostatnio zastanawiałem się aby coś nowego dodać do kolekcji.
Tak, że dało by się może dostać jakieś nasionka?