Wpis z mikrobloga

Fronda.pl: Dziś premiera ,,Kleru''. Ale do kina iść nie ma sensu

Oto zamiast wiary katolickiej w narodzie polskim rozprzestrzeniła by się ,,wiara demokratyczna'', co się wykłada


- że kobieta może być mężczyzną i vice versa;

- że muzułmanie wcale nie chcą narzucać szariatu;

- że zabijanie nienarodzonych dzieci oraz ludzi starych i chorych to rzecz moralna;

- że rozwody, antykoncepcja i wyuzdanie seksualne dają szczęście...

I wiele innych ,,demokratycznych'' dogmatów. Prawda, że to wspaniały świat? Obserwujemy go właśnie w umierających państewkach zachodnioeuropejskich. Nic, tylko zwalczać Kościół i w Polsce i dołączać do tego wybitnego grona... samobójców


Która wykopowa konserwa pisze artykuły dla Frondy?

#film #bekazkatoli #tysiacurojenniezaleznychmediow #neuropa #bekazprawakow #europa
Pobierz saakaszi - Fronda.pl: Dziś premiera ,,Kleru''. Ale do kina iść nie ma sensu
 Oto zami...
źródło: comment_J2J4tZzeORwOueJXNDsm5fBPmXaYqZo8.jpg
  • 17
@saakaszi:

Dziś premiera filmu ,,Kler'' Wojciecha Smarzowskiego. Rozsądni ludzie tym dziełem niewątpliwie wzgardzą; niestety, film nie ma na celu ani dobra Kościoła, ani nawet zbawienia ludzi. Ma na ceu uzyskanie sławy na gruncie taniego antyklerykalizmu.

Zresztą o swoich motywacjach opowiada sam Smarzowski w rozmowie z ,,Gazetą Wyborczą''. Wystarczy tego posłuchać aby wiedzieć, że oglądanie ,,Kleru'' nie ma większego sensu!

,,Jestem ateistą, wpatrzonym trochę w kosmos, w naukę, w naturę, ale niewierzącym''
@invisibleborder:
Treść raczej przewidywalna, ale zastanawia mnie:

Tymczasem gdyby ktokolwiek zechciał zachować podstawową uczciwość intelektualną, to mówiłby wprost: o homoseksualizmie! Bo nie jest przypadkiem, że ofiarą rzekomych ,,pedofliów'' padają w 80 proc. chłopcy - i to często już dorastający.


Jakie tutaj próbują sformułować stanowisko i w jakim celu, bo trochę mnie przerasta ten wyziew. Mieszanie preferencji seksualnej z parafilią (już mniejsza że w niektórych przypadkach nie pedo- a hebe- albo efebo-)
@Wap30: trzeba owieczkom znaleźć kozła ofiarnego, a przez brak edukacji seksualnej kilkanaście lat temu dziś geje są łatwym celem. Połamią logikę, byle homoseksualizm wsadzić wszędzie gdzie coś złego się dzieje, 75% treści na portalach katolickich to straszenie LGBT. Fronda - portal poświęcony... gejom.

Kiedyś straszono herezją, wiedźmami, muzułmanami, ale dzięki edukacji dziś to się kiepsko przyjmuje. Zostały orientacje seksualne.