Wpis z mikrobloga

Ja pier..le w moim mieście (Jasło) planuja wybudowac jakiś pomnik Jezusa na 12 metrów (miał być wyższy, ale brakło funduszy podobno) () Nie ma na chodniki, drogi, w mieście nie ma nawet McDonalda ani KFC czy jakiegoś dobrego kina, autobusy to są stare Autosany, nawet dworzec jest tak c-----y, że jest dziurawy i dach przecieka. Miasto ma zaledwie 36,52 km² posiada pare kościołów i od c---a pomników to Kaczyńskiego, to JPII, czy Jezusa właśnie. Miasto nie zbudowało dobrego placu zabaw, co by dzieciaki mogły się bawić, wszystko pakuje w muzea i kościoły za pieniądze podatników. Ja p------e co za zalesie. Jestem ateistą, j---e mnie kościół i nie chce, aby za moje pieniądze starszym moherowym babom, które wymrą w przeciągu 10 lat stawiać jakieś pomniki na stare lata, co by miały sie do czego modlić.
#ateizm #zalesie #bekazpodludzi #bekazkatoli #gownowpis
k.....1 - Ja pier..le w moim mieście (Jasło) planuja wybudowac jakiś pomnik Jezusa na...

źródło: comment_B9MnK7ak3Wr1RKwYgFvnakWG9qD06Ud2.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kameleon321: Wiem o czym mówisz bo pochodzę z tamtych rejonów, więc wiem że krzyż obok krzyża, kościół za kościołem, ale q--a 12 metrów?
Widać już sobie urzędy wszystkie wyremontowali tak że teraz trzeba coś dla ludzi zrobić żeby nie gadali :D
  • Odpowiedz
@kameleon321: Hiperbolizujesz już z tymi pomnikami. Mamy ich w normalnej ilości, a Kaczyńskiego ani jednego. Chyba, że widzisz go oczami wyobrazni. Jeden tylko JPII i to przy kosciele, więc nie widzę w tym żadnego problemu, zwłaszcza że to wspaniała postać.

Placów zabaw w Jaśle masz mnóstwo, a najwiekszy jest na ogródku Jordanowskim, więc znow gadasz głupoty jeśli o to chodzi. Na Szkolnej tez jest niczego sobie.

Owszem, budowa pomnika Jezusa za taką cenę to nie jest najlepszy pomysł tak samo jak z budową jednego kościoła obok drugiego, ale bez przesady. Jak już narzekasz, to przynajmniej mów
  • Odpowiedz
@niewiemococho: To u nas jest taki szpital, że jak do niego pójdziesz to już nie wychodzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tamtym roku była afera, bo wypuścili jakąś kobietę zaraz po operacji bodajże, co by pieniędzy szpitalowi nie ubywalo, a kobieta zmarła tego samego dnia w domu kobieta koło 30, nie pamiętam dokładnie
  • Odpowiedz