Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jakby nie patrzeć, nie prowadzimy obiektywnej dyskusji tylko opartą na naszych subiektywnych opiniach. Najprościej byłoby sprawdzić gdzie osoby homoseksualne mają najwięcej praw. Jakby nie patrzeć, tam gdzie się ich nie akceptuje, tych praw będą mieć mniej.


@ja-zamkne-wam-mordy: kiedy o tym pisałem zostałem oskarżony o obronę homofobów. Po prostu komentarze na fejsie nic nie znaczą, nie ma jak sprawdzić czy dane osoby to trolle i nie warto tracić czasu, więc dla mnie
@WrzodJestPrawdziwymWybranym:

Mają rację.

No nie za bardzo. widać, że niektórzy myślą podobnie to muzułmanów którzy dokonują zamachów i mordują homoseksualistów. (nie mówię, że stawiam znak równości pomiędzy nimi ale poglądy podobne w kwestiach światopoglądowo obyczajowych)
Brak szacunku dla wolności to zamordyzm. Problem w tym, że środowiska konserwatywne chcą narzucić innym swoje poglądy i wartości m.inn. za pomocą konserwatywnych polityków. Gdyby sobie mówili, że przykładowo nie lubią gejów to niech sobie nie
@saakaszi: Polska wykonała wielki krok do tyłu, jeśli chodzi o tolerancję, bo jeszcze w latach 90. takie opinie można było usłyszeć od bezrobotnych skinów w kominiarkach czy innej patoli, natomiast teraz takie wpisy przepełnione nienawiścią do drugiego człowieka piszą na FB "kochające mamusie i tatusiowie", podpisani imieniem i nazwiskiem, z wpisanym miejscem pracy i to jest już niepokojące, że tacy ludzie nie czują żadnego zawstydzenia i zażenowania tym, co piszą. Bo
@saakaszi: ale mnie już zaczyna #!$%@?ć to doszukiwanie się katolicyzmu wszędzie na siłę. Przecież pewnie żadna z osób komentujących nie była od wielkanocy w kościele.