Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ZaplutyKarzelReakcji: jak chcesz pouczać to jednak wypada się znać na temacie, na co komu nauczyciel z elementarnym brakiem wiedzy? Samym wywoływaniem wstydu daleko nie zajdziesz, jedne statystyki widziałeś, a jakieś korelacje na przestrzeni lat analizowałeś czy będziesz zamiast tego mi implikował że napisałem coś o równej tolerancji w Polsce i na zachodzie, kiedy stwierdziłem jedynie że nie da się tego porównać na podstawie fejsbukowych obrazków?
Innymi słowy: czy każdy kto zarzuca
@saakaszi: #!$%@? xD Ale to nie są chrześcijanie. To że tak o sobie mówią to nic nie znaczy, bo czyny i myśli są dowodem wiary.

Jaki procent osób uczęszczających do kościoła to chrześcijanie? 5%? Wątpię by więcej.

Tak jak każdy na mirko uważa się za alfę i omegę, ale ilu z nas rzeczywiście jest ekspertami?

Każdy może podawać się za człowieka, jednocześnie czyniąc mało ludzko.
@Usmiech_Niebios: To nie zmienia mojej tezy. W Szwajcarii zdarzają się też morderstwa, gwałty, handel narkotykami i ludźmi. Co nie znaczy że jest to praktycznie niezauważalne i niczego takiego nie doświadczyłem mimo że mieszkam w jednym z największych tutejszych miast, a w Warszawie nie raz zdarzyło się że jakiś seba wyzywał mnie od pedałów, mimo że nie jestem i nie wyglądam.
A co z zasyfionym wlepami "Zakaz Pedałowania" Szczecinem który jeszcze dziś,
Co nie znaczy że jest to praktycznie niezauważalne i niczego takiego nie doświadczyłem mimo że mieszkam w jednym z największych tutejszych miast, a w Warszawie nie raz zdarzyło się że jakiś seba wyzywał mnie od pedałów, mimo że nie jestem i nie wyglądam.

@ja-zamkne-wam-mordy: to nie zmienia mojej tezy. Nie słyszałeś żeby w Szwajcarii ktoś nazwał kogoś pedałem, za to czytałeś o naklejkach "zakaz pedałowania" w gorących. Obiektywnie musiałbyś przeglądać szwedzki
@Usmiech_Niebios: *szwajcarski odpowiednik.
Obiektywnie to trzeba by było sprawdzić statystyki na temat napaści których powodem była orientacja seksualna napadniętej osoby, biorąc pod uwagę różnicę w populacji i w zgłaszaniu takich rzeczy. Bo równie dobrze w Polsce każda napaść na takim tle może być zgłaszana, a w Szwajcarii co 10ta, lub vice versa. Ja niestety nie za bardzo wiem gdzie można takie dane znaleźć.

Jakby nie patrzeć, nie prowadzimy obiektywnej dyskusji tylko