Wpis z mikrobloga

@hasiok91: Ta kobieta to prawa ręka Muska. Coś jak asystentka Pepper Tonyego Starka z Iron Man. Decyduje kto i kiedy może z nim rozmawiać żeby przypadkiem jakiś ważny pracownik nie wyleciał przez zły humor szefa. Ogółem wpływa dość znacząco na jego decyzje, często wychodzi to bardzo dobrze dla SpaceX. Inteligentna kobieta po wymagającej szkole która potrafi dobrze "wyczuć" Elona jest zbawieniem dla tej firmy, jedna z niewielu osób która może wpłynąć
@PokoryDoZycia:

Ta kobieta to prawa ręka Muska. Coś jak asystentka Pepper Tonyego Starka z Iron Man.

To nie prawda. Gwynne jest prezydentem i Chief Operating Officer w SpaceX. Odpowiada za codzienne działanie SpaceX i za relacje z klientami. Porównanie jej do asystentki to znaczne umniejszenie jej roli w działaniu i sukcesie firmy.

Decyduje kto i kiedy może z nim rozmawiać żeby przypadkiem jakiś ważny pracownik nie wyleciał przez zły humor szefa
@haussbrandt: Faktycznie umniejszyłem jej tutaj roli w działaniu firmy, taka kobieta powinna być o wiele bardziej gloryfikowana niż gwiazdki popu. Szczerze to mogłem sparafrazować. Opierałem się na biografii Elona Muska autorstwa Vance Ashlee, którą czytałem już jakiś czas temu więc mogłem przekręcić ( ͡° ʖ̯ ͡°)