Wpis z mikrobloga

#programowanie #csharp #java #naukaprogramowania

anonimowe odrzuciło ¯\_(ツ)_/¯

Potrzebuje porady, bo mam mętlik i sam też nie wiem do końca, na jakim poziomie jestem, czy mogę wymagać wiejcej od pracodawcy. Sam wciąż czuje się nie pewnie. Nie wiem, w co iść.Jakiś czas temu zrobiłem apke geolokalizacją i polubieniami na firbasie. Ogólnie mobile mnie interesuje i jave umiem tyle, co do tej apki było potrzebne.

Trafiła się pracą przed obroną, ale w C# tak więc ogarnąłem podstawy w 3 miesiące i potem dostałem samodzielny projekt. Polegał na zrobieniu pełnej synchronizacji pomiędzy dekstopową aplikacją a sklepem internetowym. Dodatkowo w międzyczasie kilka procedur i trigerów w SQL. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że dużo pewnie błędów i głupot w programie, ale działa a kodu niestety nikt mi nie sprawdzał :(.

Czyli umiem trochę C# i Javy. Zarabiam obecnie 2,5netto. I nie wiem czego się uczuć ASP ,czy springa, bo przeważnie wymagają do androida i zmienić pracę co planuję za kilka miesięcy.Czy odpuścić te języki i robić kotlna po godzinach.Druga sprawa nie wiem czy iść po podwyżkę bo mam wrażenie,że za mało odciążam zespół i za dużo jeszcze nie wiem .
  • 5
@Koryntiusz: Firmę chcę zmienić ale chcę dobić do rocznego doświadczenia.Mój problem głownie polega,że nie potrafię ocenić czy coś już faktycznie umiem.Oraz w wyborze ścieżki bo tak będę siedział kilka miesięcy w c# i jako tak ogarnę rozwijanie api ,coś z ASP i może jakaś inne jeszcze synchronizacja wszystko we własnym zakresie nikt mnie tego nie będzie uczył ani sprawdzał kodu. W takim wypadku mobile android się oddala.A po godzinach to wiecie