Wpis z mikrobloga

Rozbity iPhone 6, choć zarabia marne grosze nie pytam skąd ma hajsy, jeśli chce tańczyć to bardzo proszę


Taki wyglad 90% uzytkownikow iphona w Polsce i nawet z tym nie handlujcie, nie mam bolu dupy tylko bawi mnie ze wiekszosc ktorzy jak mantre powtarzaja ze najbardziej piecze tych ktorych nie stac sami sa biedakami i maja kilkuletnie zajechane gowna. Tutaj tez warto wspomniec o ciaglym #!$%@? o tym ze nawet stare iphony maja wsparcie aktualizacji i dzialaja jak nowe z salonu co tylko potwierdza ten fakt. No bo po co wam tyle lat wsparcia skoro co roku stac was na telefon w cenie samochodu? Ja sobie co rok wymieniam galaxy s na model zeszloroczny a najlepiej uzywany z gwarancja producenta, wiecie czemu? Nie dla tego ze mnie nie stac bo moglbym teraz isc i kupic tego iphona albo galaxy note za 5k po prostu nie lubie przeplacac, niedawno sprzedalem s7 edge i kupilem s8 + zrobilem hard reset i bzika jak nowy a za rok wymienie na s9. Obecnie ceny nowych iphonow to rozboj w bialy dzien nie wspominajac o braku fast charga albo wejscia na mini jack, uwierzcie mi na slowo ze to nie postep technologiczny tylko okradanie grona fanatykow slepo wpatrzonych w logo marki. Pamietajcie jeszcze jedna wazna rzecz oszczednosc to jedna z wazniejszych cech zeby byc bogatym i niema nic gorszego od udawania bogacza kiedy w rzeczywistosci jest zupelnie odwrotnie.

#apple #iphone #takaprawda
  • 13
@Michael_Scott: gdzie ja napisalem ze iphone jest #!$%@?? Razem z samsungiem to god tier jesli chodzi o telefony i sam nawet myślałem nad se jako drugim telefonie bo ma najlepszy stosunek cena/jakosc pisze tutaj o tym ze uzytkownicy iphona caly czas gadaja o tym ze kogos nie stac kiedy sami maja kilkuletnie telefony, jeszcze bym zrozumial ten argument do bojowki xiaomi ale na prawde komus sie wydaje ze osoba ktora stac
"uzytkownicy iphona caly czas gadaja o tym ze kogos nie stac kiedy sami maja kilkuletnie telefony"
@papila: tak a swój wpis opierasz na tekście piosenki z 2015 kiedy iPhone 6 był modelem bieżącym. Weeeź xD
@papila: Samsung jest #!$%@?, po co za to płacić jak Xiaomi, OnePlus czy Huawei dają to samo albo i lepsze telefony taniej.

iPhone chociaż ma iOS, port Lightning, i ciekawy ekosystem. Samsung niczym się nie wyróżnia.
@papila: na chwilę obecną spamujesz tag #iphone . Cieszę się, że stać Cie na nowego iPhone ale rozważnie zarządzasz swoimi pieniędzmi ale mam też gorącą prośbę - jeśli nie chcesz kupić iPhone, nie używasz go a jedynie chcesz zaspamować tag swoimi wysrywami to taguj #android #samsung czy czego tam używasz bo to naprawdę nikogo tutaj nie interesuje.