Wpis z mikrobloga

Rozbity iPhone 6, choć zarabia marne grosze nie pytam skąd ma hajsy, jeśli chce tańczyć to bardzo proszę


Taki wyglad 90% uzytkownikow iphona w Polsce i nawet z tym nie handlujcie, nie mam bolu dupy tylko bawi mnie ze wiekszosc ktorzy jak mantre powtarzaja ze najbardziej piecze tych ktorych nie stac sami sa biedakami i maja kilkuletnie zajechane gowna. Tutaj tez warto wspomniec o ciaglym #!$%@? o tym ze nawet stare iphony maja wsparcie aktualizacji i dzialaja jak nowe z salonu co tylko potwierdza ten fakt. No bo po co wam tyle lat wsparcia skoro co roku stac was na telefon w cenie samochodu? Ja sobie co rok wymieniam galaxy s na model zeszloroczny a najlepiej uzywany z gwarancja producenta, wiecie czemu? Nie dla tego ze mnie nie stac bo moglbym teraz isc i kupic tego iphona albo galaxy note za 5k po prostu nie lubie przeplacac, niedawno sprzedalem s7 edge i kupilem s8 + zrobilem hard reset i bzika jak nowy a za rok wymienie na s9. Obecnie ceny nowych iphonow to rozboj w bialy dzien nie wspominajac o braku fast charga albo wejscia na mini jack, uwierzcie mi na slowo ze to nie postep technologiczny tylko okradanie grona fanatykow slepo wpatrzonych w logo marki. Pamietajcie jeszcze jedna wazna rzecz oszczednosc to jedna z wazniejszych cech zeby byc bogatym i niema nic gorszego od udawania bogacza kiedy w rzeczywistosci jest zupelnie odwrotnie.

#apple #iphone #takaprawda
  • 13
  • Odpowiedz
@Michael_Scott: gdzie ja napisalem ze iphone jest #!$%@?? Razem z samsungiem to god tier jesli chodzi o telefony i sam nawet myślałem nad se jako drugim telefonie bo ma najlepszy stosunek cena/jakosc pisze tutaj o tym ze uzytkownicy iphona caly czas gadaja o tym ze kogos nie stac kiedy sami maja kilkuletnie telefony, jeszcze bym zrozumial ten argument do bojowki xiaomi ale na prawde komus sie wydaje ze osoba ktora
  • Odpowiedz
"uzytkownicy iphona caly czas gadaja o tym ze kogos nie stac kiedy sami maja kilkuletnie telefony"
@papila: tak a swój wpis opierasz na tekście piosenki z 2015 kiedy iPhone 6 był modelem bieżącym. Weeeź xD
  • Odpowiedz
@papila: Samsung jest #!$%@?, po co za to płacić jak Xiaomi, OnePlus czy Huawei dają to samo albo i lepsze telefony taniej.

iPhone chociaż ma iOS, port Lightning, i ciekawy ekosystem. Samsung niczym się nie wyróżnia.
  • Odpowiedz
@papila: na chwilę obecną spamujesz tag #iphone . Cieszę się, że stać Cie na nowego iPhone ale rozważnie zarządzasz swoimi pieniędzmi ale mam też gorącą prośbę - jeśli nie chcesz kupić iPhone, nie używasz go a jedynie chcesz zaspamować tag swoimi wysrywami to taguj #android #samsung czy czego tam używasz bo to naprawdę nikogo tutaj nie interesuje.
  • Odpowiedz