Wpis z mikrobloga

Poszedłem do carrefoura po czipsy i kolę i znowu się mocno #!$%@?. W kupowaniu produktów pierwszej potrzeby zawsze zwracam uwagę na podany ceny za litr/kilogram, bo nie lubię przepłacać i wolę najtańsze papciu :3 No i znowu zostałem oszukany. Cena coli za litr to 3.99 zł, a w rogu podana cena 3.84 zł/l. Pomyślałem że spoko, błąd w cenie i przy kasie mi policzą jak trzeba. Ale na kasie głupie karyńsko powiedziało, że nie może mi sprzedać po niższej cenie i w ogóle nie wie skąd ten błąd, no i się nie zna i nic nie wie. Ta, nie zna się, a z obsługiwania facetów w kiblu na dyskotece to na pewno ma licencjat. Jestem pewien że jakby facet był na kasie to bym dostał po niższej cenie. On by w końcu zrozumiał, że to jest artykuł pierwszej potrzeby. Można to gdzieś zgłosić?

#tfwnogf #przegryw #feels #stulejacontent #rozwojosobistyznormikami #logikarozowychpaskow #rozowepaski #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #lewackalogika #mizoginia #depresja #zwiazki #sex #tinder #suifuel #heheszki #oszukujo
Pobierz Lake_Titikaka - Poszedłem do carrefoura po czipsy i kolę i znowu się mocno #!$%@?. W ...
źródło: comment_aDelMUP7OGuHhrFssp5ILaGYbwYrdNYQ.jpg
  • 24