Wpis z mikrobloga

Nowe #iphone mają opcję szybkiego ładowania, ale w zestawie jest wolna ładowarka. Szybka ładowarka kosztuje 249zl , ale nie ma w zestawie przewodu. Przewód to 1m za 99zl lub 2m za 170zl.
Potężny kek
#smartfon
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Emkacf: albo flagowiec, > albo Sony. Trzeba wybrać :P
A tak serio, to jeśli to był flagowiec, to prawie nie możliwe... Nawet Samsuns S6Edge+ po 1,5r chodził jak nowy, a pisze to mimo tego, że nie przepadam za ich nakładka i rozwiązaniami, ale to nie te czasy że S3/S4 zaczyna przycinać po roku.

Gdybyś miała ochotę kiedyś się przełamać - to
  • Odpowiedz
@KubaRapid to może u ciebie służy do tego, do internetu jest tablet, laptop lub komp, głównie ze względu na większy ekran, telefon sporadycznie i w wyjątkowych sytuacjach.
  • Odpowiedz
@gansevudei: Od razu mówię, że generalnie nie popieram tego typu praktyk w formie, jaką stosuje Apple, ale rozumiem skąd się biorą. Firma nie patrzy na swój produkt jako całość, a raczej zbiór elementów. Szczególnie firma takiej skali jak Apple. Gdyby stosowali model sprzedaży „all in one” nie mogliby stwierdzić, które z wprowadzanych innowacji faktycznie trafiają w gusta klienta, a które nie. Inwestycja w technologię szybkiego ładowania, patentowanie itd. to są
  • Odpowiedz
@gansevudei: wiekszosc telefonow z androidem ma mozliwosc ladowania bezprzewodowego a producenci nie dodaja ladowarki Qi w zestawie. To Ci nie orzeszkadza czy tez Cie to oburza? Powinna byc dolaczona czy nie?
  • Odpowiedz
@ravau: Mialem flagowce andka i tez myslalem ze to najlepsze co moze byc,a apple to glupota i przeplacanie do czasu az nie kupilem iphona na próbę. Byl tanszy niz flagowce andka za ktore przeplacalem wczesniej, a dzialal o niebo lepiej i dluzej bezproblemowo.
I rozumiem 90% osob wypowiadajacych sie powyzej, bo ludzie zawsze przedkladaja cos co maja, znaja i do czego sa przyzwyczajeni nad cos czego nie znaja i co
  • Odpowiedz
@dob3k: ale ja miałem iPhona na chwilę, miałem też s6e+, miałem S8+, miałem Sony, miałem... duuuuzo xx chińskich telefonów (hobby takie).

Podtrzymuje co napisałem.
Sprzęt od OnePlusa, albo Google Pixel.

To można z iphonami porównywać i wtedy ludzie dostrzegają jak IOS ijest ograniczony :)
  • Odpowiedz
@ravau: Napisz mi o tych ograniczeniach, bo to najczesciej albo bzdety typu przesylanie plikow przez BT albo to ze nie mozesz wrzucac muzyki w formie plikow przeciagajac w windowsie na telefon jak na androidach.
Siedze juz na ios dlugo i jakos nie zauwazylem zadnych znaczacych ograniczen pomimo ze kiedys bylem bojowkaandroid mocno.
  • Odpowiedz
@ravau: Pewnie już nie zmienię iPhone, ponieważ mam MBP i apple watcha, mąż, teściowa i szwagier również mają iPhone, więc mamy chociażby iMessages między sobą, ale może kiedyś będzie mi dane poużywanie jakiegoś dobrego androida :)
  • Odpowiedz
  • 0
Zajebiste co wy chcecie, w następnej generacji będziesz musiał baterię kupić za 999$ bo w zestawie nie będzie
  • Odpowiedz
@Sigmanus: moj po dwoch latach dosc intensywnego uzytkowania chodzi tak samo jak nowy (mimo update’ow do nowszych wersji iOS). Jedyna rzecza, ktora jest gorsza (ale to naturalne w kazdym telefonie) to praca baterii, ktora spadla z 1,5-2dni do jednego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dob3k: na iOSie nie możesz globalnie zablokować reklamy na wszystkie przeglądarki i aplikacje ;) w andku jest taka możliwość. kolejnym ograniczeniem jest brak współpracy z kartami micro sd albo brak dual simu. Ostatnie dopiero teraz się pojawiło. Brak zmodyfikowanych aplikacji np. przerobionego YT które możesz sobie odpalać z wyłączonym ekranem jeśli odpalisz sobie jakiś podcast albo audiobooka. Generalnie iOS jest dla osób mniej technicznych i mniej świadomych jakie rzeczy można
  • Odpowiedz
@Determination94: Reklamy zgoda. Micro sd i dual sim zbedny - jak dla mnie to mogli by fizyczne sim w ogole juz w tej generacji usunac.
Jest mase aplikacji ktore pozwalaja sluchac muzyki i nawet robic playlisty czy uzywac swoich playlist z yt przy wylaczonym ekranie.
„Mniej świadomych” xD prosze szanujmy sie, bez takich zartow.
Jest wygodny, intuicyjny i duzo bezpieczniejszy niz andek.
  • Odpowiedz